Wpis z mikrobloga

Nie jest ważne kto atakuje pierwszy,

Ja nikogo nie atakuje pierwszy

@ziumbalapl: zgadza się. Odnieś to do czego doszedłeś do siebie. Starałem się abyś sam doszedł do takich wniosków po przeczytaniu mojego posta.

Przecież to whataboutism

W rzeczy samej - jeśli zarzucamy coś jednej stronie i pytamy "a co z drugą robiącą to samo" to w takim "what about" nie ma nic złego. Myślisz o "a co z biciem murzynów" Rosjan w odpowiedzi na pytanie "a czemu u was taka bieda" Amerykanów - sprawach niezwiązanych. Polecam
  • Odpowiedz
Czyli tak - wszyscy są agresywni. I przegrywy i julki. Czy mają do tego "prawo"? Nie wiem. Wiem jak jest.


@Usmiech_Niebios: I wszyscy powinni przestać, nie ma taryfy ulgowej. Nie będę oszczędzał jakiejś tam grupy, bo uważają, że mają prawo obrażać ludzi z powodu tego, że uważają się za ofiary.

W rzeczy samej - jeśli zarzucamy coś jednej stronie i pytamy "a co z drugą robiącą to samo" to w takim "what about" nie ma nic
ziumbalapl - > Czyli tak - wszyscy są agresywni. I przegrywy i julki. Czy mają do teg...

źródło: comment_1608215855HSkH1bKytKscIgUbZVvz7V.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
I wszyscy powinni przestać, nie ma taryfy ulgowej


@ziumbalapl: to kiedy przestaniesz? Jeśli chcesz zmieniać świat - zacznij od siebie.

Jest, bo rozmawiamy obecnie o jednej grupie, a nie pięćdziesięciu.

Dwie - po przeciwnych stronach - to nie pięćdziesiąt. Jeżeli chcesz rozmawiać wyłącznie o jednej grupie to ustaliłeś to sam, bez mojej wiedzy. I chęci uczestnictwa w
  • Odpowiedz
to kiedy przestaniesz? Jeśli chcesz zmieniać świat - zacznij od siebie.


@Usmiech_Niebios: A jakie masz zarzuty do mnie, poza tym, że uważasz za problematyczne to, że krytykuję toksyczne środowiska?

Dwie - po przeciwnych stronach - to nie pięćdziesiąt. Jeżeli chcesz rozmawiać wyłącznie o jednej grupie to ustaliłeś to sam, bez mojej wiedzy. I chęci uczestnictwa w takiej
  • Odpowiedz
Jakie "dwie"? Tu jest jedna strona - przegryw atakuje kobiety, bo uznaje je za wroga pod wpływem tego, że został skrzywdzony przez jedną, albo kilka. Czy daje mu to powód żeby atakować całą płeć?


@ziumbalapl:
- przegryw kogoś atakuje
- przegryw jest atakowany przez kogoś
Piszesz że przegrywy atakują Twoją stronę, nazywając
  • Odpowiedz
Piszesz że przegrywy atakują Twoją stronę, nazywając ją białorycerzami.

Czy daje Ci to powód do kontrataku?


@Usmiech_Niebios: Tak, bo sam jestem atakowany, próbuje się mnie traktować jak idiotę, na równi z ludźmi, którzy ślepo poniżają się przed kobietami, bo chcą osiągnąć jakiś cel. Czy muszą zaczynać ten konflikt? Nie, nie muszą.

Gdzie jest różnica? Bo posty wyzywające przegrywów/inceli równie łatwo znaleźć jak te
  • Odpowiedz
Tak, bo sam jestem atakowany, próbuje się mnie traktować jak idiotę, na równi z ludźmi, którzy ślepo poniżają się przed kobietami, bo chcą osiągnąć jakiś cel. Czy muszą zaczynać ten konflikt? Nie, nie muszą.

Nie jest ważne kto atakuje pierwszy,

Ja nikogo nie atakuje pierwszy

@ziumbalapl: zdecyduj się w końcu
  • Odpowiedz
@koroluk: brandzlowanie zostawiam Tobie, idź mierzyć wargi sromowe murzynek.
Jakoś przeżyję bez odpowiedzi, ale chyba uderzyłem w źródełko pieniędzy, patron przyleciał z płaczem i zagroził wycofaniem hajsu? To działaj tam.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: publiczne wylewanie szamba:

A za taką rebelie to właśnie uważają się te wszystkie kobiety, one się uważają za oświecone, lepsze

Racjonalna krytyka:

A za taką rebelie to właśnie uważają się te wszystkie redpillowe alternatywki, oni się uważają za oświeconych, lepszych

Jeśli poziom ślepoty ataku zależy od celu, to nie jest to dobry miernik.
  • Odpowiedz
publiczne wylewanie szamba:


@Usmiech_Niebios: Nie, to normalna wypowiedź. Ja mialem na myśli coś takiego, co przedstawiłem na screenie kilka komentarzy wyżej.

Racjonalna krytyka:


To co napisałem jest jak najbardziej racjonalne, redpillowcy przecież szczycą się swoim oświeceniem, zakładają strony dla PUA, rozne ruchy MGTOW, jest tego przecież cała masa. Część z nich patrzy na kobiety jak przedmioty, jak podludzi, uczą jak manipulować nimi, obnizać samoocenę, bawić się ich uczuciami, itd. Nawet
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Typie, przecież z racjonalnością masz niewiele wspólnego, pierwszy z brzegu przykład - rasizm. Któremu jesteś przeciwny.
- czy dystrybucja medali na olimpiadzie jest równomierna we wszystkich państwach? Czy można założyć że różne "rasy" zdobywają więcej medali w różnych dyscyplinach,np. azjaci - (koordynacja ręka-oko) ping pong, czarni (inne grupy mięśniowe w nadmiarze) - biegi? Jeśli tak - to jest to dzielenie ze względu na "rasę" - rasizm. Działanie całkowicie racjonalne.
  • Odpowiedz
Czy można założyć że różne "rasy" zdobywają więcej medali w różnych dyscyplinach,np. azjaci - (koordynacja ręka-oko) ping pong, czarni (inne grupy mięśniowe w nadmiarze) - biegi? Jeśli tak - to jest to dzielenie ze względu na "rasę" - rasizm. Działanie całkowicie racjonalne.


@Usmiech_Niebios: No tak, zgadza się - sportowcy powinni być dzieleni na grupy, które są zbliżone poziomem.

Czy zabranie nobliście Nobla za wypowiedź na temat rozkładu intelektu wśród "ras"
  • Odpowiedz
No tak, zgadza się - sportowcy powinni być dzieleni na grupy, które są zbliżone poziomem.

Nie umiem nawet powiedzieć czy to ma być ironia czy nie. Czasem są - wiekowo. Czasem nie są - trans mężczyźni w kobiecym sporcie. Może odpowiedz szczerze?

Jest to cenzurą

@ziumbalapl: i popierasz taką cenzurę? Są rzeczy których mówić nie wolno?
  • Odpowiedz
Czasem są - wiekowo. Czasem nie są - trans mężczyźni w kobiecym sporcie.


@Usmiech_Niebios: No właśnie, jeśli nie są, to nie jest to sprawiedliwe - osoby transpłciowe nie powinny mieć przewagi nad resztą. Przecież mówię to co myślę - co jest z Tobą nie tak? XD

i popierasz taką cenzurę?


Nie, gardzę komuszą mentalnością i homo sovieticusami.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: może nie zdajesz sobie sprawy, ale trudniej wychwycić ton rozmówcy przez internet. A teraz osoby transpłciowe mają taką przewagę.

Nie, gardzę komuszą mentalnością i homo sovieticusami.

serio nie zliczę ile razy sobie zaprzeczyłeś w tej rozmowie:

Wniosek jest prosty - trzeba dążyć do tego, żeby takiego mizoginistyczne pier****ty były uważane za żenadę, żeby ludziom było głupio
  • Odpowiedz
cenzura miękka i ostracyzm - tak


@Usmiech_Niebios: Co? Gdzie pisałem coś jakiejś cenzurze miękkiej? Pisałem o tym, że takie osoby powinny się spodziewać krytyki, a nie o tym, żeby je uciszać. Nie wiem co się dzieje w Twojej głowie, ale przestań.

Przypomnij no jak ostracyzm i żenada działały dla praw
  • Odpowiedz