Wpis z mikrobloga

Niniejszym, z dniem wczorajszym, pozbawiony nadziei na godne doręczenie PS5, dzięki interwencji prezentowej @Maly_skowyrny_zuk opuściłem rodzinę #ps4 i stałem się posiadaczem #xboxseriesx #xbox

Przed premierą czytałem wymianę uprzejmości pomiędzy dwoma obozami by ostatecznie przyłączyć się do zielonych.
Pozdrawiam cieplutko ()
Vader-Poland - Niniejszym, z dniem wczorajszym, pozbawiony nadziei na godne doręczeni...

źródło: comment_1608103679zj6ewr7dkgSMdqEueJkCfp.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Just_Doesnt_Know: Jeszcze z tydzień temu gadałem z kumplem który użył tego samego sformułowania, że PS5 sprzedał się lepiej i szukaliśmy.... ale niema oficjalnych danych :D Jedyne oficjalne dane które znaleźliśmy, to były dane z samej Japonii :D

Skoro masz dostęp do takich danych proszę podziel się z nami :D
  • Odpowiedz
@Just_Doesnt_Know: Oficjalne dane są takie, że niema oficjalnych danych

ja nie jestem fanem żadnej z konsol, ostatnią jaką miałem to x360 w sumie tylko dla kinecta :) ale i swoje jeszcze w szkole przegrałem w PS i PS2 :D

Byłem tylko ciekaw o te konkretne dane na które się powołujesz.
  • Odpowiedz
@Just_Doesnt_Know to że się gorzej sprzedal? To dzięki temu nadaje się do #!$%@? do śmieci ?? Widać, że tv nastało ci do głowy... Popatrz na architekturę konsoli... Ps5 korzysta tylko z backwards compatibility dzięki temu gry wyglądają mniej więcej tak samo ... No cyberpunk na PS4, ps4pro czy ps5.. a na XSX wygląda inaczej, lepiej niż na Xbox one X czy Xbox one...co jak co ale Gejstation ma spory marketing i
  • Odpowiedz