Wpis z mikrobloga

Niniejszym, z dniem wczorajszym, pozbawiony nadziei na godne doręczenie PS5, dzięki interwencji prezentowej @Maly_skowyrny_zuk opuściłem rodzinę #ps4 i stałem się posiadaczem #xboxseriesx #xbox

Przed premierą czytałem wymianę uprzejmości pomiędzy dwoma obozami by ostatecznie przyłączyć się do zielonych.
Pozdrawiam cieplutko ()
Vader-Poland - Niniejszym, z dniem wczorajszym, pozbawiony nadziei na godne doręczeni...

źródło: comment_1608103679zj6ewr7dkgSMdqEueJkCfp.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vader-Poland: Też sobie sprawiłem series X bo nie mogłem dorwać PS5, problem w tym, że nie mam w co grać na xboxie i ogrywam tylko starocie z X360 ze wstecznej kompatybilności XD
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Też się zastanawiam nad przeskokiem, bo nudzi mnie sztuczne nakręcanie rynku przez Sony i czekanie do świąt w 2021, aby móc wreszcie kupić normalnie w sklepie konsolę. Już ostatnio jak wszedłem to lokalnego media, to te leżące cudo mnie kusiło. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam i życzę wesołych świąt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Oprócz Ori która jest grą wspaniałą i Forzy przez posuchę na rynku dobrych scigalek (który pewnie się skurczy jeszcze bardziej przez to ze codemasters zostało kupione przez ea) to ps4/ps5 wygrywa grami ekskluzywnymi, wystarczy spojrzeć na serwis metacritic.
Persona 5, tlou, god of war, tlou2, uncharted 4, bloodborne. A nie ma tam nawet days gone które z jakiegoś powodu mimo naprawionych bugow przez recenzentów nie wchodzi do tego zestawienia
  • Odpowiedz
@sEB-q: nie dosc, ze dostal przeprosiny to takich kolesi w PL jest conajmniej dwoch. Dopiero jak klawiter zrobil wywiad to MS sie troche ogarnal, tak to sugerowali, ze to fejk. W normalnym kraju dostali by pozwik jak sie patrzy, ale w polskim #!$%@?...

@Vader-Poland: co na grzale wariacie?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sEB-q: tak swoją drogą nawiazując do tego 'spalonego' xboxa, to pracując z telewizorami jeszcze nigdy nie widziałem żeby jakiś komponent tak długo i w takiej ilości wydzielał dym. A przecież konstrukcja podobna - płyta główna, płyta zasilania... To jak duży capacitor strzeli z plazmy to jest mniej dymu ;)
  • Odpowiedz
@nobrain: normalniejszym pod wzgledem sadownictwa. Jak koles od dymu z konsoli co dostaje jeszcze pogrozki i wysrywy od wojownikow konsolowych. Fajna trzeba czuc bezkarnac zeby byc takim #!$%@? jak MS w tym przypadku.
  • Odpowiedz
Persona 5, tlou, god of war, tlou2, uncharted 4, bloodborne

@dzeksondzekson: przecież to gry na poprzednią generację. Jak OP miał wcześniej PS4, to już w to miał szansę zagrać. Nie wiemy jak będą wyglądać eksy w kolejnych latach.
  • Odpowiedz
@sEB-q to nie był żaden fake tylko fanboje Xboxa tak to wmówiły światu i jeszcze się gościowi za to dostało, a potem sam Microsoft normalnie uznał mu gwarancję i go przepraszał.

Co innego że to raczej pojedynczy przypadek a konsola nie zapaliła się jak to zaś druga strona fanbojów pieprzy tylko kondensator wystrzelił.
  • Odpowiedz
A propos ocenienia produktu po sprzedaży. Polecam wejść sobie w dowolny dział Allegro i zobaczyć co się najlepiej sprzedaje. Tani chłam. Im większe gówno, tym więcej nabite sprzedanych egzemplarzy przez Januszy biznesu. Sprzedaż to żaden wyznacznik. Ja zwykle wręcz szukam po słabiej sprzedających się produktach, żeby uniknąć tandety.
  • Odpowiedz