Wpis z mikrobloga

Niniejszym, z dniem wczorajszym, pozbawiony nadziei na godne doręczenie PS5, dzięki interwencji prezentowej @Maly_skowyrny_zuk opuściłem rodzinę #ps4 i stałem się posiadaczem #xboxseriesx #xbox

Przed premierą czytałem wymianę uprzejmości pomiędzy dwoma obozami by ostatecznie przyłączyć się do zielonych.
Pozdrawiam cieplutko ()
Vader-Poland - Niniejszym, z dniem wczorajszym, pozbawiony nadziei na godne doręczeni...

źródło: comment_1608103679zj6ewr7dkgSMdqEueJkCfp.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzeksondzekson
@apee

Tak jak napisałeś ja przykładowo zrobiłem to samo co op ale nie dlatego, że nie mogłem kupić ps5 tylko poprostu narazie ta konsola nie ma dla mnie sensu. Wszelkie gry Sony albo ograłem na PS4 albo ogram (bo wszak wiele ich gier ma dalej premiery na PS4). Soulsy mnie wogole nie interesują a nawet jak jest ta jedna gra którą bym zagrał (Ratchet) to cena 350zł sprawia że
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Ostatnia moja konsola, to xbox360 (mam jeszcze switcha, ale to jednak coś innego) i od 2 tygodni mam Series X. Game Pass i do przodu. Jak na razie jestem zakochany w konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZieloneKoloTramwaja: I nie dziwie się, dla mnie to nowość i bardzo duża ciekawostka. a na Gamepassie jest tyle gier w które chciałbym zagrać, że chyba muszę pomyśleć o rzuceniu roboty.

LowcaZMroku 1 godz. temu via Android 0

@Vader-Poland
  • Odpowiedz
  • 0
@DyG121 co to ma do rzeczy? Kupowanie tego co się słabo sprzedaje nie gwarantuje abaolutnie żadnej jakości a częściej jeszcze większą tandetę.
Nie mówiąc o tym, że PS5 jest droższe od Xboxa a się lepiej sprzedało i co ciekawe, w nowej generacji Xboxa 40% sprzedaży to wersja SS czyli ta okrojona tandeta z kartą graficzną gorszą od Xbox One X.

@Vader-Poland jak nie masz PC to wybór nawet dobry. Dla
  • Odpowiedz
@MatPL1122 Jeżeli chodzi o samo chodzenie, to chodzi zajebiście. Nie zauważyłem jakiś ścinek czy innych niedociągnięć. Brat ma ps 4, kolega xboxa i skarżą się na wydajność, tutaj tego nie ma. Jest płynnie. Ale weź pod uwagę, że dla mnie to pierwsza gra na xboxie, więc mogę być lekko stronniczy.b ogólnie polecam na nowego Xboxa. Występują tylko znane glitche, ale nie przeszkadza to w graniu :)
  • Odpowiedz
@Bolerro: O to fajnie, dzięki za info. Nie wiem czy nadal jest taka opcja ale obczai sobie Game Passa za 4 zł na miesiąc albo trzy w zależności jak akurat jest promka(vhyba, że chcesz się bawić w jakieś podchody z zakupami i kombinowaniem) to można sobie nadrobić trochę gier z poprzedniej generacji, a część dostała ulepszenia jak Destiny czy Gearsy.
  • Odpowiedz
@Vader-Poland uuu zdradzono. Halo #sony wysyłajcie Bagiety weeeewooo. Koniec naszej przyjaźni. 9 wymiar w teorii strun właśnie pękł. Będzie nie symetrycznie we wszechświecie. A może właśnie na odwrót?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vader-Poland: ja po przesiadce z PS4 na XSX nie tęsknię za PS4 i konsole Sony od premiery X'a odpaliłem może raz...
@Maly_skowyrny_zuk: ja jakby co to też mam urodziny :) a dokładniej to w marcu.. ale jak chcesz to najbliższe mogę obchodzić choćby i w styczniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DyG121: no tak średnio bo jeśli jedna konsola ma lepszą sprzedaż to lepiej brać tą gdzie będzie większa baza graczy multiplayer (chociaż to sie zmienia bo duzo juz jest crossplatformowych multi)
  • Odpowiedz