Wpis z mikrobloga

Nooo to ja robiłem.

Remont dobiegł końca i chciałem się tylko pochwalić bo poza wylewką wszystko robiłem samemu po godzinach, ogólnie jestem zadowolony i tak szczerze to niewiele bym chciał zmienić. Grunt, że można już mieszkać. Wulgaryzmów jak coś nie wychodziło już nie pamiętam, za to często sobie powtarzałem w różnych sytuacjach "będziesz pan zadowolony".

#remontujzwykopem #remont
Pobierz bigbuck - Nooo to ja robiłem.

Remont dobiegł końca i chciałem się tylko pochwalić ...
źródło: comment_1607494724grvkbj79nDYrsEovCDQP1x.jpg
  • 225
@bigbuck: dobra robota majstrze, ale kto ci urzadzal mieszkanko? Rzucales moneta za kazdym razem jak cos miales wybrac? :( w kazdym pomieszczeniu inny kolor podlogi,w kuchni az prosi sie o wyspe, juz pomijajac kolory mebli bo rozne gusta sie ma, ale kanapa w salonie tez krzyczy by ustawic ja w poprzek i na kamieniach tv powiesic troche w amerykanskim stylu, ale zyskujesz zludna separacje pokoju
@bigbuck: Całkiem fajnie choć w tym salonie z tv kusiłoby mnie zainstalować projektor z rzutem na tę ścianę gdzie są te kamienne płytki. Telewizor na przeciwko okna to tak średnio.
Każdy kucharz wybierze gaz.


@Ziutek_Grabaz: Oczywiście, ale rozmawiamy o kuchni w domu jeśli nie zauważyłeś :))) Op nie jest kucharzem co udowadnia fakt, że piekarnika nie zainstalował na ludzkim poziomie.
mój brachol opala cebulę opalarką ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki urok indukcji


@kupczyk: ja jeśli już to też ale uważam ogólnie opalanie cebuli za przereklamowane i to taka polska tradycja tylko z pokolenia na pokolenie, że opalana cebula musi być ale jak pytałem babki czy ciotki to nie miały pojęcia czemu tak robią. Po prostu tak je nauczono. Ponoć w ksiazce "Legendy i zabobony polskie" napisano, ze
@bigbuck białe meble w błysku ( ͡º ͜ʖ͡º) pięknie na zdjęciach wyglądają... Tylko na zdjęciach

W ogóle błysk w meblach to tylko dla tych, którzy sprzątaczkę mają
@bigbuck: dobra robota, zdecydowanie lepiej niż było, a o gustach już się nie dyskutuje, ja bym pozmieniał zdecydowanie kilka rzeczy ale wiadomo że każdy robi pod siebie :) tak tylko od siebie powiem że ja bym dał okna 3-kwaterowe tak jak było, fajny klimat robiły.