Wpis z mikrobloga

Nooo to ja robiłem.

Remont dobiegł końca i chciałem się tylko pochwalić bo poza wylewką wszystko robiłem samemu po godzinach, ogólnie jestem zadowolony i tak szczerze to niewiele bym chciał zmienić. Grunt, że można już mieszkać. Wulgaryzmów jak coś nie wychodziło już nie pamiętam, za to często sobie powtarzałem w różnych sytuacjach "będziesz pan zadowolony".

#remontujzwykopem #remont
Pobierz
źródło: comment_1607494724grvkbj79nDYrsEovCDQP1x.jpg
  • 225
@bigbuck Paaanie OP skąd mogłem wiedzieć. Jak będziesz coś potrzebował do sypialni czy pokoju dziennego to pisz to może coś fajnego znajdę, bo nie tylko łóżkami się zajmuję, ale ogólnie wyposażeniem wnętrz( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bidzej: Chyba nigdy na takiej kuchence nie gotowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie zdażyło mi się żeby sterowanie płyty nie chciało działać podczas gotowania. Nie wiem jak ty, ale ja pilnuję żeby mi nic nie wyskoczyło na płytę. A sterowanie jest bardzo intuicyjne: szybkie i proste.
Na to:

kanapa w salonie tez krzyczy by ustawic ja w poprzek i na kamieniach tv powiesic troche w amerykanskim stylu, ale zyskujesz zludna separacje pokoju

Odpisałeś:

tam jest 6 m po długości, jaki tv by musiał być żeby to miało sens? a tak to mam 49" i 2-2.5 do niego co dla full hd i 4k jest idealnie i mogę wstawić stół. @ssauczo_pauczo: lodówkę już mieliśmy, jest z innego mieszkania.
Pobierz
źródło: comment_1627300806PP4OCFpd8AIeO1q99X9bOi.jpg