Wpis z mikrobloga

Nooo to ja robiłem.

Remont dobiegł końca i chciałem się tylko pochwalić bo poza wylewką wszystko robiłem samemu po godzinach, ogólnie jestem zadowolony i tak szczerze to niewiele bym chciał zmienić. Grunt, że można już mieszkać. Wulgaryzmów jak coś nie wychodziło już nie pamiętam, za to często sobie powtarzałem w różnych sytuacjach "będziesz pan zadowolony".

#remontujzwykopem #remont
Pobierz bigbuck - Nooo to ja robiłem.

Remont dobiegł końca i chciałem się tylko pochwalić ...
źródło: comment_1607494724grvkbj79nDYrsEovCDQP1x.jpg
  • 225
@bigbuck jak dla mnie sztos i masz mega talent! Jedyne do czego bym się przyczepił to łóżko, bo ktoś Ci zrobił w takiej tkaninie, z którą możesz mieć problem żeby utrzymać w czystości (°°
To trochę takie moje spaczenie zawodowe, ale warto zwrócić uwagę na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bigbuck: jak na samodzielną robotę to elegancko, choć nie mój typ ;).
Trochę mało w kuchni blatów roboczych na których coś można pokroić, polepić itd zostawiłeś.
Myślałem że ja przegiąłem z liczbą lamp w kuchni a tu widzę silna konkurencja ;).
@Ziutek_Grabaz: Ciekawe czy by babcia przeszła ślepy test rosołów z przypaloną cebulą i bez :) Śmiem wątpić. Poza tym, ile można jeść rosół? Jest on często bazą do innych zup czy sosów ale wtedy ta cebula jest tym bardziej bez sensu. Zresztą, po co o tym w ogóle dyskutujemy, kuchenka gazowa nie jest niezbędna do przypalania cebuli :)