Wpis z mikrobloga

Nooo to ja robiłem.

Remont dobiegł końca i chciałem się tylko pochwalić bo poza wylewką wszystko robiłem samemu po godzinach, ogólnie jestem zadowolony i tak szczerze to niewiele bym chciał zmienić. Grunt, że można już mieszkać. Wulgaryzmów jak coś nie wychodziło już nie pamiętam, za to często sobie powtarzałem w różnych sytuacjach "będziesz pan zadowolony".

#remontujzwykopem #remont
Pobierz bigbuck - Nooo to ja robiłem.

Remont dobiegł końca i chciałem się tylko pochwalić ...
źródło: comment_1607494724grvkbj79nDYrsEovCDQP1x.jpg
  • 225
Tylko ciężko będzie Ci karmić dziecko na lodówce. Ale to taki szczegół ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze możesz rzucać jedzeniem


@kupczyk: Za każdym razem jak podejdzie do lodówki to od razu sobie przypomni, że trzeba jeszcze dziecku coś dać. Taktycznie.
@Consuelo: jak robię coś od nowa to tak, zwyczajnie irytuje mnie ta abominacja industrialnego stylu.

Najpierw ktoś wymyślił żeby w opuszczone XIX wieczne fabryki przerobić na przestronne surowe mieszkania, spoko, zwyczajnie eksponowało się cegłę która już tam była żeby zachowiać industrialną przeszłość mieszkania, były kable na wierzchu, wysoki sufit, lapmy fabryczne, mało elementów dekoracyjnych.

30 lat później Polacy obkładają ściany domów jednorodzinnych z pustaków gipsową imitacją piaskowca który pasuje co najwyżej
Pobierz alteron - @Consuelo: jak robię coś od nowa to tak, zwyczajnie irytuje mnie ta abomina...
źródło: comment_1607508439sftYKCoQnrOYDeyVWLJjHA.jpg
@Waderra: potwierdzam. Kupiliśmy mieszkaniem wraz z meblamy w kuchni w połysku... widać na nich wszystko. Każdą odbitą dłoń, kurz czy krople wody, jak pies zachlapie. Idzie sie pochlastać przy sprzątaniu. Nie moge sie doczekać az je zmienie.