Wpis z mikrobloga

Nooo to ja robiłem.

Remont dobiegł końca i chciałem się tylko pochwalić bo poza wylewką wszystko robiłem samemu po godzinach, ogólnie jestem zadowolony i tak szczerze to niewiele bym chciał zmienić. Grunt, że można już mieszkać. Wulgaryzmów jak coś nie wychodziło już nie pamiętam, za to często sobie powtarzałem w różnych sytuacjach "będziesz pan zadowolony".

#remontujzwykopem #remont
bigbuck - Nooo to ja robiłem.

Remont dobiegł końca i chciałem się tylko pochwalić ...

źródło: comment_1607494724grvkbj79nDYrsEovCDQP1x.jpg

Pobierz
  • 225
  • Odpowiedz
@bigbuck: Elegancko. Sam chciałbym tak umieć :)
Ale dlaczego na Teutatesa mając tyle miejsca w kuchni nie zrobiłeś piekarnika na normalnym poziomie? No i po co gaz a nie indukcja? Jakakolwiek wątpliwa oszczędność jest przebijana wygodą użytkowania indukcji. Bez syfu, łatwa w czyszczeniu, bezpieczna i jeszcze można jako blat wykorzytać.
Następnym razem skonsultuj ze mną przed budową ;)
  • Odpowiedz
@bigbuck: podoba mi się, że wszystkie zdjęcia po zrobione są obiektywem szerokokątnym dla efektu zwiększenia przestrzeni wizualnie. W zasadzie to mi się nie podoba i pluję na takie before/after.

  • Odpowiedz
indukcja to gunwo ¯_(ツ)_/¯


@bidzej: aha, no jasne. Nie odróżniasz widocznie indukcji od innych typów elektrycznych kuchenek. Albo trollujesz. Albo używasz woka bo to jedyny powód by mieć gaz.
  • Odpowiedz
Albo używasz woka bo to jedyny powód by mieć gaz


@nikifor: a no właśnie - na gazie zrobisz wszystko i zawsze. I nie masz tego durnego sterowania dotykowego.
  • Odpowiedz
I nie masz tego durnego sterowania dotykowego.


@bidzej: No argument nie do pobicia w 2020 gdzie każdy ma przynajmniej jednego dotykowo sterowanego smaftfona :)
  • Odpowiedz
No argument nie do pobicia w 2020 gdzie każdy ma przynajmniej jednego dotykowo sterowanego smaftfona :)

@nikifor: problem w tym, że to sterowanie jest często nieintuicyjne, a w dodatku średnio chce działać jak się zabrudzi - a to w czasie gotowania potrafi sie zdarzyć.
  • Odpowiedz
problem w tym, że to sterowanie jest często nieintuicyjne, a w dodatku średnio chce działać jak się zabrudzi - a to w czasie gotowania potrafi sie zdarzyć.


@bidzej: To fakt, ale to zależy od modelu/marki kuchenki.
  • Odpowiedz
@bigbuck: Fajnie. Powiedz tylko jak wyjmujesz jedzenie z lodówki? Nie dość że zawiasy masz ze złej strony, to obok lodówki nie ma prawie blatu. To musi być w #!$%@? niewygodne.
  • Odpowiedz