Wpis z mikrobloga

Uwielbiam jak #rozowepaski piszą, że pieniądze potencjalnego partnera nie mają znaczenia. xD Chciałbym zobaczyć te kolejki kobiet, które ustawiają się do Michałka - 23 latka, pieprzącego się w sosie musztardowo-miodowym w Subwayu za 2080 miesięcznie, zamiast do Marcina - 25 letniego architekta, który zarabia 5700 w swojej pierwszej pracy, pierwsze pół roku po studiach. xD #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 47
@wykopowajulka15: pieprzysz myslisz,że laska, która Ciebie wybierze będzie patrzeć na status? coś w jej bani powie z nim masz miec dziecko no najlepsza partia bo jesteśmy mięsem kierowanym hormonami;związkami chemicznymi a twoje myślenie to tylko skutek rozwoju bo nie musisz polować i zajmujesz się myśleniem jakiego chłopaka wybierze dziewczyna
@wykopowajulka15: Za pieniądze nie będziesz miał miłości. Nawet jeśli któraś na ciebie poleci, to będzie to związek z czystej kalkulacji. A to nie da szczęścia. Szczęście może dać tylko autentyczne uczucie. Nawet jeśli jest to jedna gała w kiblu na jakiejś domówce, krótki romans czy długi związek, to chodzi o chemie. O pociąganie się nawzajem. Możesz być biednym przystojnym alimenciarzem, którego kobiety pożądają. Ale jak jesteś niskim, brzydkim ale bogatym facetem,
@jestepianke: No właśnie Ty nie wiesz co piszesz, bo podajesz sytuację, które nie mają logiki. Nikt tutaj nie napisał, że w 100% działa to dosłownie, ale bogata osoba ma możliwości naprawy tego, leczenia. Żeby mieć porównanie to trzeba mieć równą sytuację, a Ty porównujesz na start "zdrowa osoba, 3k" a "ciężko choroba osoba 30k". Porównanie ma sens jak damy taką sytuację. Obie osoby są zdrowe i obie zachorują na to samo,
@PsychoFun: to myślisz,że takich krezusowni chadow starczyłoby dla każdej czy większość z tymi beciakami jest bo z kimś być trzeba? Ile razy widziałeś słabego gościa z fajna laską?
@Imod: Nie no, oczywiście, ze Czadow nie starczy dla wszystkich. Problem w tym, ze atrakcyjnych kobiet przybywa dużo więcej, niż mężczyzn, a każda atrakcyjna kobieta chce mieć atrakcyjnego faceta. Kolejny problem to to, ze w dzisiejszych czasach jest trochę moda i presja na bycie z przystojnym, bo koleżanki oceniają i przystojny czadowy partner stał się wręcz wyznacznikiem wartości dla kobiety.

Poza tym widziałem sporo słabych gości z łaskami, sam nie jestem
@PsychoFun: istnieje wiele czynników ponad to jaka ma typ mordę i nie walczę z tym,że każda chce mieć tego najwyżej w tabeli chodzi o to,że koniec końców jest z kimś kto spełnia jakieś dziwne atawistyczne wymagania, których nie ogarniamy
@wykopowajulka15: Nie wrzucaj wszystkich różowych do jednego worka. Ja na przykład umawiałam się i z bogatszymi i z biedniejszymi i ostatecznie skończyłam z biedniejszym i jest zajebiście.
@Olaf2137: Żeby być prezesem banku to trzeba być prawdziwym alfą, do tego często z niskim poziomem empatii. Wy tu o pieniądzach, a na pewnym poziomie pieniądze to już tylko dodatek do władzy. Wiec przykład trochę kulawy, bo władza>pieniądze. I często władza>wygląd (nie wchodząc w skrajności). Oczywiście władza zdobyta, nie odziedziczona.
@wykopowajulka15: A co z tego, że Michałek by miał hajs jak by np. był #!$%@? i tępy? Prędzej czy później dziewczyna ze zjebem by nie wytrzymała i albo go zostawiła, albo jeszcze gorzej - żeby nie tracić drogich torebek i ciuchów by miała bolca na boku.
pieprzysz myslisz,że laska, która Ciebie wybierze będzie patrzeć na status? coś w jej bani powie z nim masz miec dziecko no najlepsza partia bo jesteśmy mięsem kierowanym hormonami;związkami chemicznymi a twoje myślenie to tylko skutek rozwoju bo nie musisz polować i zajmujesz się myśleniem jakiego chłopaka wybierze dziewczyna


@Imod: Dokładnie na to wskazują badania.

Status, a bardziej precyzyjnie: heurystyki zdolności budowania statusu społeczno-ekonomicznego, nazwijmy je
zaradnością, inteligencją, wykształceniem, wiedzą, dominującym charakterem
A co z tego, że Michałek by miał hajs jak by np. był #!$%@? i tępy? Prędzej czy później dziewczyna ze zjebem by nie wytrzymała i albo go zostawiła, albo jeszcze gorzej - żeby nie tracić drogich torebek i ciuchów by miała bolca na boku.


@rodzer1223: Statystycznie biorąc, hajs zastany jest gorszym predyktorem hajsu przyszłego, a szczególnie stabilności tego przyszłego hajsu, niż kompetencje do budowania majątku.

Dlatego ewolucyjnie kobiety wykształciły inne
@Uberyzator:I te hordy julek masturbujących się pod zdjęcia jarka,putina albo jakiegoś prezesa banku xD.ZADNA kobieta nie pożąda cech innych niż czysto fizyczne(wzrost,morda,sylwetka) do relacji seksualnej\romantycznej.Osobnik o wysokim statusie finansowym ale bez wyglądu może przyjąć role rogacza cuckolda mającego seks raz na 3 lata
@Olaf2137: Z Putinem to nieźle przestrzeliłeś, bo akurat tak, są hordy Oksan śniących o jego silnych ramionach i nagim torsie. Putin to mocny człowiek, władca który wziął oligarchów za pyski, wprowadził ład, przywrócił Rosji siłę. Jest byłym oficerem KGB, propaganda przedstawia go jako prawdziwego male mana (pomaga tygrysom, jeździ konno, trenuje sztuki walki, ma „wojskowy” chód etc). Kaczyński to z wyglądu skrajność, ale nie wątpię, że są kobiety które by go
@Uberyzator: Widziałeś żony Putina i Kaczyńskiego?XDD Żadna kobieta nie będzie pożądać manleta\brzydala nawet jeżeli ten miałby 10000000000000000000 na koncie i był prezesem galaktyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Olaf2137: Aha. Widziałeś kochanki Putina? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatni raz - nie chodzi o pieniądze na koncie czy posadę, chodzi o zestaw cech. Pewność siebie, siła, zdolności przywódcze, autorytet, inteligencja, bezwzględność.

Ale żyj sobie w swoim przegranym urojeniu, powodzenia.
@Uberyzator: ?xD Co ma wspólnego wynajmowanie sobie #!$%@? na godzine z tym ze jest prezdydentem?Te cechy co opisałeś kobiety kojarzą ze wzrostem,grubymi kościami,hunter eyes oraz ramą mezomorfa.W manlecie low teście z zakolami kobieta nie zobaczy tych cech,bo nie zobaczy też ich posiadacza,będzie nie widzialnym elementem otoczenia,takim tłem dla atrakcyjnych fizycznie mężczyzn i koleżanek.Ale żyj sobie w swoim przegranym urojeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pieniądze maja znaczenie bo przy dużej dysproporcji zarobków jest dużo problemów. Ja tez np. Szukam kogoś kto zarabia podobnie do mnie a nie najniższa krajowa. (Jestem facetem)
@Olaf2137: może poczytaj coś więcej niż tagi przegrywów, zainteresuj się trochę światem. Pierwszy lepszy cytat:

Jest styczeń 2005 roku. Właśnie zaczęłam pracę w Moskwie jako korespondentka TVP i jeszcze nie zdążyłam się zorientować, że męskość lidera Rosji budzi emocje nie mniejsze niż jego polityczna działalność. „On ma tabuny wielbicielek, które uważają go za symbol seksu”, tłumaczy mi zachodni dziennikarz.