Wpis z mikrobloga

Paradoksalnie w takim wielkim mieście w nocy szybciej dotrzesz komunikacją niż w typowym mieście wojewódzkim w Polsce xD (takie miasta żyją 24h na dobę i mają zorganizowaną komunikację nocną)


@Mjj48003: Właśnie nie do końca, komunikacja nocna w Tokio jest bardzo słaba, bo pociągi mają przerwę tak od północy do 4-5 rano, a są one zdecydowaną podstawą transportu miejskiego. To już w Warszawie jest lepiej pod tym względem xD
I wez tu wracaj nawalony o 2 w nocy od kumpla z drugiego konca miasta, zanim dojdziesz do domu to wytrzezwiejes


@reaktiv: Jeśli to były urodziny albo imieniny to nie opłaca się wracać bo prędzej będą następne niż na chatę się dostaniesz xD
@reaktiv: Byłem w Japonii rok temu. Tam się nie wraca z imprez o 2. O północy to dopiero ludzie do klubów się schodzą i balują do zamknięcia np. o 5. W nocy (jakoś 23-4) nie jeżdżą pociągi metra, a taksówki są #!$%@?ście drogie - w Tokio 10km w nocy to jakieś 170 pln.
Właśnie nie do końca, komunikacja nocna w Tokio jest bardzo słaba, bo pociągi mają przerwę tak od północy do 4-5 rano, a są one zdecydowaną podstawą transportu miejskiego. To już w Warszawie jest lepiej pod tym względem xD


@Vaerlin: W Warszawie to ogólnie jest lepiej pod tym względem niż w wielu miejscach na świecie czy Europie i mówię to bez żartów xD Komunikacja nocna działa praktycznie normalnie i dojedziesz gdzie chcesz.
@reaktiv: ja akurat wracałem w Tokio z imprezy na mieszkanie z airbnb i znalazłem je po dwóch dniach. W międzyczasie oczywiście wynająłem kolejne żeby się ogarnąć.
@xxii: orientuje się ktoś ile kosztowało by mniej - więcej druk takiego obrazka na papierze śliskim tak w rozmiarze może 1mx1m? Zielony zupełnie jestem w temacie