Wpis z mikrobloga

Tysiące różnych spraw w sądach, morderstwa, oszustwa, itp. Akty przemocy względem dzieci, starszych, zwierząt itp.
I zawsze i wszędzie obowiązuje 1 zasada, oskarżony jest domyślnie niewinny.
Aleeeee kur wa nie, zróbmy wyjątek dla 1 rodzaju ... no jak myślicie jakiego?
A niech facet udowadnia, że nie zgwałcił. Nie no #!$%@?.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,26555096,prof-fuszara-nowa-definicja-gwaltu-jest-konieczna-to-kompletnie.html
https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,24467993,petycja-w-sprawie-gwaltu-to-nie-ofiara-powinna-udowadniac.html
Ja rozumiem ból zgwałconych kobiet, ale pomijając już FAKT, że będzie to zwykła pułapka na niewygodnych facetów (np: awans w biurze), to dlaczego kobiety mają mieć lepszą pozycję niż inni pokrzywdzeni?
#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
text - Tysiące różnych spraw w sądach, morderstwa, oszustwa, itp. Akty przemocy wzglę...

źródło: comment_1606638139IOopO6V983gjdu2RQ3xQud.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
Problemu by nie było gdyby Kobiety od 2 do 10% fałszywie oskarżali facetów o gwałt. Przez takie zachowania zrobiliście również piekło dla kobiet zgwałconych.


@Klopsztanga: Przede wszystkim, nie było by ani problemu gwałtu, ani fałszywych oskarżeń o gwałt, gdybyście po prostu nie gwałcili. To tak idąc twoim tokiem rozumowania.

Osobiście nie znam żadnego gwałciciela


@Klopsztanga: Niby skąd możesz to wiedzieć? Czyżby wszyscy twoi koledzy spowiadali ci się ze
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik Panie, konkretnie: w myśl omawianej zasady winę udowadnia się komuś i zanim się jej nie udowodni oskarżony jest niewinny. Nie oskarżony udowadnia, że jest niewinny tylko oskarżenie, że jest winny. Figur geometrycznych ta zasada nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@qwert0: A Ty wiesz, że w Islamie mężczyźni (oprócz grupy uprzywilejowanych) to gowno mogą. I są traktowani też jak psy. Jak można tak nienawidzić ludzi żeby składać takie życzenia. Zwykła podłość i tyle. Żaden akt desperacji. Jak chcesz niszczyć swój kraj i doprowadzić do zapaści to droga wolna. Ale nie licz że w nim normalni ludzie zostaną. Sam zostaniesz. Z rozwalonym krajem i w reżimie w którym jesteś nikim. Także
  • Odpowiedz
@sindar: Nie mów mi co mężczyźni w Islamie mogą bo wiem co mogą a nie chcę cie smucić ale Islam zdominuje Europę prędzej czy później chociażby poprzez demografie. Także Alhamdulillah :)
  • Odpowiedz
@qwert0: Jasne. Zdominuje. Bo to wszystko jest takie oczywiste. Wierz dalej w to co piszą na wykopie. Radykalizuj się to daleko zajedziesz. Nie musimy mieć zresztą Islamu, wystarczy nam pewna grupa wykopowych ekstremistów.
  • Odpowiedz
@sindar: Ależ taka jest przyszłość, nawet rządy państw europejskich chcą Islamu. Zaczynając od Hitlera który sam Islamem był bardzo zafascynowany. To po prostu kwestia czasu. Trzeba nam więcej uchodźców!
  • Odpowiedz
@Jakly:

piszę o twoich mokrych snach, w których gwałciciel domyślnie zawsze byłby niewinny


Dlatego właśnie trzeba zostawić otwartą furtkę do #!$%@? niewinnym psychiki. Na pewno wszystko z twoimi procesami myślowymi jest w porządku?
  • Odpowiedz
daliscie kobietom prawa wyborcze, to sie teraz zaczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) kobieta nie potrafi sie zdecydowac co i gdzie zjesc na obiad, a co dopiero jakies rozumiec jakies zasady prawa.


@peszmerd: Daliście sebixom, przegrywom i katotalibom prawa wyborcze i teraz promują zamordystyczne poglądy na wypoku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@text: Co do petycji to ona jest z 2019 roku więc ocb?
I tak nie wejdzie w życie więc ocb?
Wyroki w Polsce za gwałt są śmiesznie niskie lub nie ma ich wcale - no chyba że gwalciciel trafiłby na Panią poseł czy rodzine Pani sędzi no to rzeczywiście mógłby być problem.
Osobiście jak czytam te wszystkie wyroki za gwałt to prędzej sorry ale #!$%@? kolesia który mnie zgwałcił albo
  • Odpowiedz
Wyroki w Polsce za gwałt są śmiesznie niskie lub nie ma ich wcale

@sindar:
To inna sprawa i surowego karania powinny się domagać wszyscy. Ale tak samo, surowo powinno się karac za pomówienia, a z tego co pamietam, to kary były zawsze symboliczne!
  • Odpowiedz
dodam jeszcze: Problemu by nie było gdyby Kobiety od 2 do 10% fałszywie oskarżali facetów o gwałt.


@Klopsztanga: przeczytałeś ze zrozumieniem to, co napisałeś? Bo pewnie chciałeś napisać mniej więcej tak:

Problemu by nie było, gdyby od 2 do 10% kobiet nie oskarżało, fałszywie, facetów o gwałt.
  • Odpowiedz
@text: Pamiętam jak w #zielonagora miał grasować seryjny gwałciciel, trochę osrany byłem bo z portretów pamięciowych podobny do mnie xD, w całym mieście psychoza a co się okazało? Że ponad 10 #!$%@? umysłowo kretynek sobie wymyśliło, że ktoś je zgwałcił.
  • Odpowiedz