Wpis z mikrobloga

Tysiące różnych spraw w sądach, morderstwa, oszustwa, itp. Akty przemocy względem dzieci, starszych, zwierząt itp.
I zawsze i wszędzie obowiązuje 1 zasada, oskarżony jest domyślnie niewinny.
Aleeeee kur wa nie, zróbmy wyjątek dla 1 rodzaju ... no jak myślicie jakiego?
A niech facet udowadnia, że nie zgwałcił. Nie no #!$%@?.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,26555096,prof-fuszara-nowa-definicja-gwaltu-jest-konieczna-to-kompletnie.html
https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,24467993,petycja-w-sprawie-gwaltu-to-nie-ofiara-powinna-udowadniac.html
Ja rozumiem ból zgwałconych kobiet, ale pomijając już FAKT, że będzie to zwykła pułapka na niewygodnych facetów (np: awans w biurze), to dlaczego kobiety mają mieć lepszą pozycję niż inni pokrzywdzeni?
#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
Pobierz text - Tysiące różnych spraw w sądach, morderstwa, oszustwa, itp. Akty przemocy wzglę...
źródło: comment_1606638139IOopO6V983gjdu2RQ3xQud.jpg
  • 142
bo gwałtu nie da się udowodnić

@Jakly: czekaj czekaj, czy Ty właśnie stwierdziłaś, że można skazywać ludzi za czyny, na których popełnienie nie ma żadnych dowodów?

W sensie, jak pójdę na policję i powiem, że ukradłaś mi z portfela 5 tys. PLN w dziesięciu banknotach 500-złotowych, to że względu na to, że taki czyn ciężko będzie Ci udowodnić, to Ty musisz udowodnić swoją niewinność, a jeśli Ci sie nie uda, to
@text: A ja mam #!$%@?, posiadanie kobiety czy seks to nie jest cos dla ludzkosci fundamentalnego - chcesz seksu? idz na #!$%@?, zaplacisz te 4x200zl na miesiac i jestes zaspokojony a nawet i mniej jesli pojedziesz sobie gdzies do sasiedniego mniejszego miasteczka + seks bedzie lepszy niz z 90% kobietami z tindera. Wszystkie tego typu zmiany wplywaja jedynie negatywnie na kobiety, bo faceci beda coraz bardziej sie alienowac, a kobiety plakac
@text: Pamiętam jak babcia mi ze łzami w oczach opowiadała, jak była traktowana przez ludzi, nawet własną rodzinę bo mój dziadek pod koniec lat 60-tych był oskarżony o gwałt, spędził kilka miesięcy w areszcie, sama była w końcówce ciąży. Przychodziła do niego, przyszła na proces, gdzie okazał się niewinny - typiara pękła na rozprawie, a wskazała mojego dziadka bo „jako pierwszy jej przyszedł do głowy a znała go z osiedla” ¯_(ツ)
A co z tego, że został uniewinniony jak dla ludzi przez cały czas był gwałcicielem a moja babcia żoną gwałciciela?

No właśnie, to jest w zasadzie też gwałt na całe życie na osobie pomówionej.

Sama doświadczyłam tej nieprzyjemnej sytuacji jak usiłowanie gwałtu. Przez znajomego. Świadków - brak. Jedynie poszarpana bielizna i rozwalenie emocjonalne, trochę siniaków. Byłam w totalnej rozsypce, ale w głowie miałam to, że tego nie mogę tak zostawić. To przede
Bo zakładam, że jak facet poprosi o obdukcję, to kobieta będzie miała prawo odmówić, bo nie ona ma coś udowadniać.


@text: tylko co ci da obdukcja, jeśli kobieta została upojona alkoholem? Śladów gwałtu nie będzie, zakazu stosunkow po alkoholu nie ma, póki co... Żeby nie było, to, co proponuje lewica to gwałt na logice. Ale...
@Nieszkodnik

Udowodnij że nie istnieje


Jak wyżej napisałem - jeżeli istnieje to da się udowodnić, jeżeli nie to udowodnić się nie da.

Polecenie jest nielogiczne i wprowadza w błąd a bez zaprzeczenia było by poprawne.
Polecenie jest nielogiczne i wprowadza w błąd a bez zaprzeczenia było by poprawne.


@patatier: poważnie? Kiedy mogą do ciebie przyjść, na konsultacje, ci wszyscy nieznający sie na logice dziekani uniwesyteckich wydziałów mat-fiz? Ech, (eu)geniuszu, ty, (eu)geniuszu...