Wpis z mikrobloga

Mark Rutte, premier Holandii. Jak ja tego pana szanuję. Chłop się nie pierdzieli w tańcu z wieśniakami z węgier i p0lski. Mówi wprost - jeśli mechanizm praworządności będzie rozwadniany, to wtedy to on zastosuje weto. W dodatku już kombinuje nad skonstruowaniem budżetu pomiędzy 25 krajami, z wyłączeniem ww. plebsu, dwóch bratanków-downów

Szanujesz - plusujesz

#4konserwy #neuropa #bekazpisu #uniaeuropejska #holandia #wegry
r.....6 - Mark Rutte, premier Holandii. Jak ja tego pana szanuję. Chłop się nie pierd...

źródło: comment_1606499390wdgvGEQNBl5hkJhOl8OEqV.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
Mówi wprost - jeśli mechanizm praworządności będzie rozwadniany, to wtedy to on zastosuje weto


@rorf46: z jednej strony super bo pisowczycy srogo dostaną po dupie

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Azaajaszz: Nie bądź naiwny, jak mawiała jedna czerwona dupa z uszami, rząd zawsze się wyżywi, całe baty zbierzemy my, ale bez tego PiS poparcia niestety nie straci żeby przegrać kolejne wybory, jeżeli się jeszcze odbędą :(
  • Odpowiedz
@rorf46: spotkałam tego Pana przy okazji wycieczki do Hagi jak na rynku normalnie sobie rozmawiał z przechodniami. Kultury, stylu i szyku mogliby mu pozazdrościć wszyscy polscy politycy razem wzięci.
  • Odpowiedz
@leynamur: wykopki śmieją się z wyborców pisu ze sprzedali się za 500zl żeby potem ubóstwiac gościa bo jezdzi na rowerze zamiast limuzyna xD nie chodźcie na wybory, proszę was
  • Odpowiedz
@rorf46: Wykopki to stan umysłu. Gość jest super cool bo jeździ na rowerze xD Gdzie był jak nord stream niemcy z ruskimi robili, albo jak francuzi protestujących pałowali. Ile wet wtedy zrobił i koalicji z resztą krajów? Robi to co zawsze robi silniejszy, leje słabszego, zasada w polityce znana pewnie jeszcze przed Sun Tzu, czy innego Machiavelliego. Polityka w europie to kabaret.
  • Odpowiedz