Wpis z mikrobloga

Mark Rutte, premier Holandii. Jak ja tego pana szanuję. Chłop się nie pierdzieli w tańcu z wieśniakami z węgier i p0lski. Mówi wprost - jeśli mechanizm praworządności będzie rozwadniany, to wtedy to on zastosuje weto. W dodatku już kombinuje nad skonstruowaniem budżetu pomiędzy 25 krajami, z wyłączeniem ww. plebsu, dwóch bratanków-downów

Szanujesz - plusujesz

#4konserwy #neuropa #bekazpisu #uniaeuropejska #holandia #wegry
Pobierz r.....6 - Mark Rutte, premier Holandii. Jak ja tego pana szanuję. Chłop się nie pierd...
źródło: comment_1606499390wdgvGEQNBl5hkJhOl8OEqV.jpg
  • 100
@leynamur: pro, po co ochrona. Przecież jak ktoś będzie chciał kogoś zdjąć to i tak to zrobi, przy dzisiejszej technologii nie ma z tym najmniejszego problemu. Holandia to kraj, wzór do naśladowania - niestety to tak ogromna przepaść, mentalnie może jesteśmy lata 60/70 Holandia.
@rorf46 jak byłem w Holandii na wakacjach to widziałem go jak sobie normalnie chodził po centrum miasta, chyba na spacerze był czy coś, parę ludzi podeszło się coś tam popytać, jakiś lekki smalltalk z nimi nawiązał i poszedł dalej. Do Kaczyńskiego by się nikt nawet nie zbliżył oprócz starych fanatycznych bab, które zresztą wywaliłaby ochrona xDD
@leynamur: @KYK_ taka ciekawostka przyrodnicza - będąc w Hadze można się natknąć na Niego jak jeździ rowerem z/do pracy, normalnie "huej morche" z uśmiechem i jedzie dalej jakby nigdy nic. Coś jak z prezydentem Islandii, którego można normalnie spotkać w sklepie w kolejce
Ha! Czyli weto ze strony WIP to ograniczanie pomocy dla biednych ludzi poszkodwanych przez pademie, ale weto przez Niderlandy to szlachetna walka o praworzadnosc xD. To jest najwyzszy poziom hipokryzji. Mam nadzieje ze bedie weto ze strony WIP ze skierowaniem decyzji do trybunalu.
@wojtek_bez_portek: dokładnie tak, ja już mieszkam w Holandii kilka dobrych lat, czytam komentarze, newsy. Podoba mi się tutaj, do Polski się z powrotem na pewno nie wybieram, ale nie róbcie z Rutte świętego bo mi żyłka skacze, bo to wyrachowana menda jak każdy polityk XD
@rorf46: Nawet z twarzy widać, że to inteligentny zachodni europejczyk, weź go porównaj do zera czy sasina XD


@kupkesobieciagne: Dokladnie, wyoskie czolo czyli mocno rozbudowane platy przednie czolowe, szeroki rozstaw oczu czyli stabilnosc emocjonalna do tego mocna szczeka jak u rasowego CHADA
@rorf46: UE to jest unia państw i naturalne jest, że Polska musi negocjować warunki w UE. Zdajesz sobie z tego sprawę, że Niemcy grają na Mitteleuropa gdzie w tym systemie Polacy są robotnikami Niemców? Więc tak jak wczoraj Grodzki, tak samo twoje wpisy działają na szkodę nie PiS. Bo ta władza się prędzej czy później zmieni ale Polski. Za 3 lata PiSu nie będzie, a my przy oklaskach gawiedzi dziś. Zostaniemy
@tomislawniepelka: Jak Mateusz Morawiecki dostarcza zakupy seniorce w asyście kamery telewizyjnej, to jest to dla nich oczywista ustawka. I słusznie! Ale jak Mark Rutte zostaje „przyłapany” na rowerze albo sprzątaniu po sobie wylanej kawy, mając świadomość, że podąża za nim kamera, to dla nich są to spontaniczne akcje, wcale nie na pokaz. Ech, nawet mi ich nie żal. ()
@rorf46: To co ten premier wygaduje to zwykły szantaż i pomówienia, a to nigdy nie jest dobre rozwiązanie, ale zobaczymy jak ta Unia i przetrwa jak wobec innych krajów stosuje się taką retorykę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ten facet idealnie pokazuje dlaczego tak bardzo nie lubię Holendrów. Bbrr, bezczelny naród.
Piszcie co chcecie, ale pomimo takich podziałów w polskiej polityce osobiście jest mi przykro jak nas się