Wpis z mikrobloga

Mark Rutte, premier Holandii. Jak ja tego pana szanuję. Chłop się nie pierdzieli w tańcu z wieśniakami z węgier i p0lski. Mówi wprost - jeśli mechanizm praworządności będzie rozwadniany, to wtedy to on zastosuje weto. W dodatku już kombinuje nad skonstruowaniem budżetu pomiędzy 25 krajami, z wyłączeniem ww. plebsu, dwóch bratanków-downów

Szanujesz - plusujesz

#4konserwy #neuropa #bekazpisu #uniaeuropejska #holandia #wegry
r.....6 - Mark Rutte, premier Holandii. Jak ja tego pana szanuję. Chłop się nie pierd...

źródło: comment_1606499390wdgvGEQNBl5hkJhOl8OEqV.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
do zdjec chyba tylko nie ma ochrony


@tomislawniepelka: :) przecież to Holandia, kraina z punktu widzenia Polaka jak z baśni

Premier jeździ rowerem, nie, nie tylko do zdjęć. Wszyscy jeżdżą rowerem czemu premier miałby być inny?

A księżniczki Oranje chodzą do publicznej szkoły. Dlaczego miałyby chodzić do prywatnej? Publiczne szkoły w Niderlandach to najlepsze szkoły
  • Odpowiedz
@rorf46: wykopki widzę że w formie xD ponad 500 plusów za kibicowanie temu aby inne kraje jeszcze bardziej dojechały nasz kraj. Podobni tobie cieszyli się kiedy do kraju zawitał Hitler i Stalin bo hehe nareszcie z p0laczkami będzie porządek i będą trzymani za mordy.....

@leynamur: A może to taki holenderski biedroń co niby eko bo rowerem sobie 100m do pracy jeździ a za młodu bił matkę ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, jak ja tym Holendrom zazdroszczę takich obrazków ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciekawe kiedy my osiągniemy taki poziom kultury...


@papaj42: Odpowiadam. Nigdy.
  • Odpowiedz
A może to taki holenderski biedroń co niby eko bo rowerem sobie 100m do pracy jeździ a za młodu bił matkę


@zazulak: raczej nie Biedroń, Rutte to prawicowy dość konserwatywny polityk.

Stąd między innymi jego parcie na fiskalny rozsądek i zachowanie praworządności (która w Holandii wpisuje się w ustrój od 100+ lat więc nie dziwi że konserwatywny prawicowiec jej broni jak niepodległości - tam tradycją jest demokracja i poszanowanie jednostki, nie
  • Odpowiedz
@leynamur:

a tu ten sam człowiek i jego podejscie do publicznych środków, nie ma limuzyny, ochrony jest rower


W sumie w Holandii to nic nadzwyczajnego. Tam (i nie tylko- w Danii, przykładowo, też) jazda do pracy rowerem to norma i widocznie mu zostało z czasów, gdy nie był jeszcze kimś ważnym w kraju.
Co nie znaczy, że nie propsuję i nie szanuję- szanuję w #!$%@? wszystkich którzy tak robią.
  • Odpowiedz
wykopki widzę że w formie xD ponad 500 plusów za kibicowanie temu aby inne kraje jeszcze bardziej dojechały nasz kraj. Podobni tobie cieszyli się kiedy do kraju zawitał Hitler i Stalin bo hehe nareszcie z p0laczkami będzie porządek i będą trzymani za mordy.....


@zazulak: tak było. Analogiczna sytuacja
  • Odpowiedz
@rorf46: pozwalanie na to aby państwa trzecie rozwiązywały problemy wewnętrzne suwerennego państwa nigdy nie kończy się dobrze. Po tych dyktatorach też nikt się nie spodziewał do czego są zdolni do czasu aż nie ujawniono co rzeczywiście robili.
  • Odpowiedz
@leynamur: akurat w Holandii rower jest owiany niemal forma kultu więc nie jest to nic specjalnego . Po prostu wszyscy Holendrzy dużo jeżdżą a na drodze są jak święte krowy ;)
  • Odpowiedz
@papaj42: Myślę, że jeszcze bardzo długo. Wykopki myślą, że jak napiszą żeby ludzie z PiSu zdychali i do tego znajdą jakiś artykuł to coś zmienią i oczekują kultury w tym kraju XD Trzeba zacząć od siebie żeby później od kogoś tego wymagać. Jak to piszecie polaczki/wykopki tego jeszcze długo nie ogarną.
  • Odpowiedz
@rorf46: zamiast iść pod buta putina nie możemy po prostu komunikować w UE tego że je jesteśmy suwerennym państwem a niszowych polityków gówno kraju (który na dodatek dorobił się na wyzysku innych narodów) typu holandia nie powinny interesować nasze wewnętrzne sprawy?
  • Odpowiedz