Wpis z mikrobloga

Powiedzenie, zeby trzymac sie z daleka od polakow na #emigracja sie sprawdza.


Zostawilem dokumenty (akurat dzisiaj zapomnialem je zabrac ze soba do pracy) w spodniach. Spodnie lezaly na torbie z ubraniami i innymi rzeczami w 4 osobowym pokoju: ja, kolega z ktorym wyjechalem, jeden starszy cpun, ale nie grozny -wyszedl kolo 5 rano do pracy, mlody cpun sebek z polska walczaca i "fuck the police" na plecach (bez heheszkow). Mlody cpun zostal sam w pokoju, gdy wyszlismy o 6 rano, przed praca jeszcze siedzielismy z kolega na kantynie, akurat mialem telefon w dloni i wyskoczylo mi powiadomienie z iko, o transkacji przekraczajacej limit 300zl. #!$%@? przeszukal spodnie i znalazl dokumenty z karta. Probowal cos doladowac za 400zl, 170zl, 170zl, 94zl i 94zl (screen wrzuce nizej).

#holandia #gorzkiezale ##!$%@? #polska
Szimu - Powiedzenie, zeby trzymac sie z daleka od polakow na #emigracja sie sprawdza....

źródło: comment_16062358659HUMWaiYWxKTPIFJs5qyt9.jpg

Pobierz
  • 64
@Szimu: Jakby zaczął od 94 to przeszłoby? Pamiętam jak kiedyś trafiłem na domek z Polakami to wszyscy pierwsze co mnie ostrzegali to zamykać drzwi od pokoju na klucz. Nawet znajomy Chorwat opowiadał mi że jego ziomki go ostrzegali przed Polakami xD Sądzę że najlpiej z góry założyć że każdy rodak chce cię #!$%@?ć i potem stopniowo poznawać ludzi i odsiać plew od ziarna.