Wpis z mikrobloga

Kiedyś mój kumpel na studiach posuwał #polka w trójkącie z innym typem. Segz odbył się na dachu bloku. p0lka była tak podniecona jazdą na dwa baty że chłopaki musieli polewać tzipę wodą żeby jej nie zatrzeć.

Teraz laska udaje przyzwoitkę, ma męża i dziecko. Czasem tak sobie myślę ilu chłopów żyje w nieświadomości, że ich wybranka była walona aż się miasto trzęsło.

#p0lka #blackpill #redpill #zwiazki #przegryw
kosmiczny_dzejson - Kiedyś mój kumpel na studiach posuwał #polka w trójkącie z innym ...

źródło: comment_1606210539SbTZVO0fA8paviv3IlYbb1.jpg

Pobierz
  • 91
Czasem tak sobie myślę ilu chłopów żyje w nieświadomości, że ich wybranka była walona aż się miasto trzęsło.


@kosmiczny_dzejson: kazdy przegryw powinien miec swiadomosc w momencie kiedy on jedzie w domu na ręcznym, jego przyszłą żone pewnie rucha jakis murzyn
@Morfeusz_krul_stulejarzy: słuchaj niech one się nawet ruchają ze stadem arabów... tylko później niech mają jaja się do tego przyznawać, a nie zgrywają przyzwoitki i zaniżają liczbę partnerów sprzedając się jako towar z niskim przebiegiem. Imo jeśli podchodzisz na zasadzie, że masz #!$%@? na przeszłość to nie wróżę sukcesu. Nie wiem ile kobiet poznałeś, ale ja byłem w kilku związkach, obserwowałem też trochę z boku wiele różowych i charakter zmienia się naprawdę
@wychodek321: żeby #!$%@?ć się z dwoma laskami potrzeba dużej odwagi, ponieważ może Ci nie stanąć w wyniku stresu. Laski mają cipę, która nawet bez podniecenia nadaje się do użytku z użyciem lubrykantu. To po pierwsze.

Po drugie żeby wyruchać dwie laski potrzeba dynamiki, urody lub hasju. Żeby popuścić cipy dwóm typom wystarczy fakt posiadania cipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Noiwuj0: mylisz się, zarówno wśród indyków, wilków, psów, kotów, a nawet ludzi wszystkie samice mogą przyjąć bolca kiedy chcą, bo pełnią rolę selektorów. Wystawiając cipę czekasz 5 min i masz bolca. Hehe kolejny z argumentem "NIE RUCHAŁEŚ", czy dla was to serio jest takie ważne czy ktoś zamoczył? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kalafonia: on zawsze był playboyem i laski na to leciały że był doświadczony, chciały spróbować tej słynnej knagi Adama. Cały akademik aż huczał, bo nie przebierał w niczym - ruchał każdą która chciała. Grubą, chudą, mądrą, brzydką - bez znaczenia. Dla Adama sztuka jest sztuka - widzę cipę, rucham cipę. Prosty chłopak.