Wpis z mikrobloga

Kiedyś mój kumpel na studiach posuwał #polka w trójkącie z innym typem. Segz odbył się na dachu bloku. p0lka była tak podniecona jazdą na dwa baty że chłopaki musieli polewać tzipę wodą żeby jej nie zatrzeć.

Teraz laska udaje przyzwoitkę, ma męża i dziecko. Czasem tak sobie myślę ilu chłopów żyje w nieświadomości, że ich wybranka była walona aż się miasto trzęsło.

#p0lka #blackpill #redpill #zwiazki #przegryw
kosmiczny_dzejson - Kiedyś mój kumpel na studiach posuwał #polka w trójkącie z innym ...

źródło: comment_1606210539SbTZVO0fA8paviv3IlYbb1.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@dziqs1987: taa tylko pomyśli jaki % po ruchaniu w trójkącie czy przez Mokebe się przyzna jak mąż czy chłopak zapyta. Laski powinny być zaczipowane i po waleniu przez dwóch typów albo Mokebe od razu powinien być system #!$%@? czyli kontrolka przyzwoitości gaśnie dożywotnio.
  • Odpowiedz
@miekki_am: gość był chadem i miał to #!$%@?ństwo w sobie oraz #!$%@? na wszystko. Pół akademika wyruchał. Nie mam żadnych wątpliwości, że ta akcja miała miejsce. Tak samo zaliczył trójkąt z dwoma laskami, które znam i mówiły że je ruchał. Później sie pokłóciły ze sobą, jakoś dziwnie im było z tym ruchaniem
@InspektorDupa: Twój nick jest adekwatny, pudło Inspektorze Dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@kosmiczny_dzejson: to co byś wolał to julek nie będzie obchodziło. Mam takie, podejrzewam po poglądach wrażenie, że to nie ty wybierasz jako wykopowy stuleja. Młodość ma to do siebie, że trzeba a nawet warto się wyszalec zarówno jeśli chodzi o jedną jak i drugą płeć. Zakryj oczka, jeśli to coś dziwnego. A jeśli trójkąt to coś niezwykłego, to współczuję życia erotycznego. Albo jego braku. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz