Wpis z mikrobloga

Kiedyś mój kumpel na studiach posuwał #polka w trójkącie z innym typem. Segz odbył się na dachu bloku. p0lka była tak podniecona jazdą na dwa baty że chłopaki musieli polewać tzipę wodą żeby jej nie zatrzeć.

Teraz laska udaje przyzwoitkę, ma męża i dziecko. Czasem tak sobie myślę ilu chłopów żyje w nieświadomości, że ich wybranka była walona aż się miasto trzęsło.

#p0lka #blackpill #redpill #zwiazki #przegryw
kosmiczny_dzejson - Kiedyś mój kumpel na studiach posuwał #polka w trójkącie z innym ...

źródło: comment_1606210539SbTZVO0fA8paviv3IlYbb1.jpg

Pobierz
  • 91
nie wiem, co jest w tym niezwykłego, że młode, zdrowe osoby że sobą się ruchają i próbują różnych rzeczy. Chyba bardziej dziwne są takie przyzwoitki jak ty


@Morfeusz_krul_stulejarzy: nie no, wszystko fajnie i dla ludzi. Problem tylko taki, że koło trzydziestki dostają nagle amnezji i jak poznają faceta to zachowują się jakby nie wiedziały jak wygląda seks, że trzeba sobie na niego zasłużyć i takie tam ( ͡° ͜ʖ
śmieszne jest to że największe wymagania do przebiegu lasek mają ci co nigdy nie ruchali XD


@wychodek321: co w tym śmiesznego? To chyba normalne, że skoro ja nie miałem przebiegu to wymagam tego samego od potencjalnej partnerki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lucider5: Ale to nierealne i nie wiem kiedy wbijecie sobie to do łba. Jak chcesz dziewicy to nigdy nie zaruchasz i tyle. Wymagasz od laski która przed poznaniem Ciebie miała ileś lat życia, żeby się nie bzykała bo może kiedyś spotka anona co nigdy nie ruchał, bo tak naprawdę nie potrafi wyrwać laski XD Nie widzisz w tym paradoksu?
ja tam jednak wolałbym mieć laskę bez przygód typu seks grupowy czy zruchanie przez Mokebe - ale co kto lubi


@kosmiczny_dzejson: no jeśli swojego partnera postrzega się jak przedmiot i swoją własność, a do tego jest się rasistą, to faktycznie można wypisywać takie bzdury. Seks to normalna czynność, dopóki odbywa się ze świadomą zgodą uczestników, to w czym problem? ¯\_(ツ)_/¯

Teraz laska udaje przyzwoitkę, ma męża i dziecko. Czasem tak sobie
@SkrytyZolw: w tym, że nie wiem ile poznałeś kobiet, ale wszystkie które ja poznałem i marzą o murzynie są z perspektywy osoby poszukującej wartościowego partnera nic nie wartym gównem, które przeważnie nadzieje się na jakiegokolwiek bolca, bo jest egzotyczny.

Przecież napisałem, że mogą się walić nawet ze stadem arabów, tylko później nie udawać cnotek niewydymek. A często tak się dzieje, bo znaczna większość mężczyzn nie preferuje rozwiązłych kobiet wyzwolonych (#!$%@?). Jest
@kosmiczny_dzejson:

ale wszystkie które ja poznałem i marzą o murzynie są z perspektywy osoby poszukującej wartościowego partnera nic nie wartym gównem, które przeważnie nadzieje się na jakiegokolwiek bolca, bo jest egzotyczny.


No popatrz, nie spotkałam żadnej takiej osoby. Może to jednak wina twoich wyborów albo tego co sam masz do zaoferowania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tylko później nie udawać cnotek niewydymek


Ale skąd wiesz, że w tej
@kosmiczny_dzejson: Nie jestem lesbijką, więc nie, ale nie ma dla mnie znaczenia ilość byłych partnerek/partnerów mojego niebieskiego. To nie definiuje jego wartości, nie zmienia inteligencji ani ambicji, nie odbiera dobrego serca i troskliwości, nie czyni złym człowiekiem. Zatem cóż... mogłabym mieć gwóźdź w mózgu i zachowywać się tak jak ty, a zaraz potem płakać, że wszystkie kobiety to kulwy ( ͡~ ͜ʖ ͡°), ale na szczęście jestem
@SkrytyZolw: Im większa liczba partnerów, tym mniejsza szansa na dochowanie wierności i na to, że obecny partner będzie ostatnim.


Ja bym powiedział, że kto sie nie wyszalał w młodości ten będzie bardziej skłonny do zdrady bo będzie ciekawy cały czas nowych doświadczeń
aaa czyli sama masz przebieg passata od turka i dlatego tak ubodło


@kosmiczny_dzejson: musisz być bardzo smutnym człowiekiem, wylewa się z ciebie morze zawiści i gówna. Rozumiem, że nie masz żadnych merytorycznych argumentów, więc zniżasz się do chamstwa i prostactwa.
także partner przeruchany czy taki wartościowy... ja sobie cenię własne zdrowie


@kosmiczny_dzejson: i właśnie dlatego edukacja seksualna jest potrzebna, bo potem ludzie tacy jak ty nie mają podstawowej wiedzy z zakresu właściwego zabezpieczania się.