Wpis z mikrobloga

Kiedyś mój kumpel na studiach posuwał #polka w trójkącie z innym typem. Segz odbył się na dachu bloku. p0lka była tak podniecona jazdą na dwa baty że chłopaki musieli polewać tzipę wodą żeby jej nie zatrzeć.

Teraz laska udaje przyzwoitkę, ma męża i dziecko. Czasem tak sobie myślę ilu chłopów żyje w nieświadomości, że ich wybranka była walona aż się miasto trzęsło.

#p0lka #blackpill #redpill #zwiazki #przegryw
kosmiczny_dzejson - Kiedyś mój kumpel na studiach posuwał #polka w trójkącie z innym ...

źródło: comment_1606210539SbTZVO0fA8paviv3IlYbb1.jpg

Pobierz
  • 91
@madafi: bo w życiu ze statystyką nie miałaś do czynienia i nie umiesz czytać wykresów, trend jest wzrostowy i można się domyślić jak ta krzywa dalej wygląda

@SkrytyZolw: jeśli lubisz lizać cukierek przez papierek... nawet podczas pocałunku możesz się zarazić wieloma chorobami, nie mówiąc o stosunku
@kosmiczny_dzejson trend się wypłaszcza już od dwóch partnerów. Po 10 pewnie rośnie mocno, nie przeczę ale to już mocno powyżej średniej. Większość kobiet nie miało tyłu partnerów. Wychodzi na to, że kobieta musi być cnotką i odmawiać sobie przyjemności jaką jest seks, żeby rozgoryczone przegrywy nie pluły jadem na kobiety.
@madafi: tak - powinna się szanować. Ale już od dawna wiemy, że dla większości dzisiejszych kobiet nawet takie wymagania to za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wolność dla cipy! A później kukolda się okłamie i sprawa załatwiona.


To od ilu partnerów kobieta to szmata? Od 1?
@madafi: XDDD czekałem na ten królewski argument - pudło, piorunku z przebiegiem passata.
Poza tym to przeważnie nie jest wina incela, że nie rucha - to wina k0biecej hipergamii i roli selektorów.
Także słabe to jest żeby komuś na to wjeżdżać, ale k0biety jako empatyczne stworzenia nawet kibicują jak jakiś sebol #!$%@? słabszego. To też udowodnione naukowo.
@madafi: w życiu bym na to nie wpadł, że wszyscy nie są tacy sami. Konkluzja roku XD
Są różni, co nie zmienia faktu że kobiety są bardziej do siebie podobne, tak ukształtowała was ewolucja.
Dlatego żadna kobieta nie zdobyła innej nagrody Nobla niż pokojowa i literacka, dlatego wszyscy najlepsi ludzie w swoich dziedzinach to prawie wyłącznie faceci i również z tego powodu w znacznej większości k0biety to hipergamiczne bestie chwytające się
w życiu bym na to nie wpadł, że wszyscy nie są tacy sami. Konkluzja roku XD


@kosmiczny_dzejson: no twoje komentarze właśnie jasno pokazują, że nie wpadłeś. Dobrze, że cię kolega uświadomił. A twoja odpowiedź na mój komentarz jest tak głupia, że aż szkoda się produkować. Do ciebie nic nie dotrze.
@kosmiczny_dzejson ten awatar mam od roku XD widzę, że rozróżniasz pioruny niczym nasza elita z PiSu i czarna mafia. Uważaj na urządzenia pod napięciem bo one też są kukoldami, tylko elektrycznymi XD