Wpis z mikrobloga

Kiedyś mój kumpel na studiach posuwał #polka w trójkącie z innym typem. Segz odbył się na dachu bloku. p0lka była tak podniecona jazdą na dwa baty że chłopaki musieli polewać tzipę wodą żeby jej nie zatrzeć.

Teraz laska udaje przyzwoitkę, ma męża i dziecko. Czasem tak sobie myślę ilu chłopów żyje w nieświadomości, że ich wybranka była walona aż się miasto trzęsło.

#p0lka #blackpill #redpill #zwiazki #przegryw
kosmiczny_dzejson - Kiedyś mój kumpel na studiach posuwał #polka w trójkącie z innym ...

źródło: comment_1606210539SbTZVO0fA8paviv3IlYbb1.jpg

Pobierz
  • 91
@kosmiczny_dzejson: Póki tego nie ukrywa to nie widzę problemu (dobra w praktyce to każdy mówi, że to nic takiego a jak trzeba się przyznać to nagle nikt takich doświadczeń nie miał, więc wiadomo, że będzie ukrywać)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trybun_Plebejski: czyli analogicznie odmówił byś seksu z dwiema laskami? ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak mnie bawi to deminizowanie podstawowej potrzeby jaką jest seks. #!$%@? czym to się różni od picia czekolady. Ludzie to robią i będą robić bo taka ich natura. Tylko przegrywy co nigdy nie ruchali usprawiedliwiają swoje nieruchanie tym że loszki to kurvy bo sypią się z innymi, a nie z nimi #!$%@? więc szukają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2-aminopirydyna: nie i mimo stałej partnerki od lat ruchamy się co raz rzadziej bo są ciekawsze rzeczy które można robić we dwoje. Mam za to wrażenie, że dla przegrywa ruchanie to największe osiągnięcie bo tyle tu wysrywów na ten temat
@wychodek321 No ja jestem tym typem, gdzie ja i moja różowa mieliśmy pierwszy raz ze sobą nawzajem, więc ciężko mi sobie wyobrazić inną konfigurację. To po prostu moje zdanie, że nie potrafiłbym tak. No i tak, odmówiłbym seksu dwóm laskom, bo jestem zajęty, więc pewnie nigdy już tego nie doznam. Jednocześnie nie wpieprzam się innym w ich życia, jak komuś to nie przeszkadza to jego sprawa, ale tak samo każdy powinien uszanować