Wpis z mikrobloga

- byń mną, pracuj w korpo
- twój kierownik to kawał debila i bardziej nadaje sie na poganiacza niewolników niż lidera
- w związku z tym że masz ok 22 dni zaległego urlopu we sobie tydzień wolnego
- niedziela wieczór piwko.jpg
- właśnie wstajesz, patrzysz a tu na telefonie prywatnym od 8 do 8.30 kilka połączeń, z ciekawości patrzysz na służbowy- kilkanaście +spam na teamsie, maila masz w dupie, tak samo jak jego wiadomości i smsy na kiju: gdzie jesteś, dlaczego nie w robocie i co z targetem xD


- w sumie to masz to w dupie, bo od przyszłego tygodnia przechodzisz do nowego zespołu co masz dogadane z dyrekcją
- w sumie to jego team ma w dupie jego team, bo w przyszłym tyg odchodzi 90% załogi a do zarządu w ZAGRANICO leci zbiorowy mail podsumowujący jego polską szkołe zarządzania

oj wybitnie pyszna ta dzisiejsza kwawa ( ͡ ͜ʖ ͡)

#praca #korposwiat
eltanol3000 - - byń mną, pracuj w korpo
- twój kierownik to kawał debila i bardziej ...

źródło: comment_1606118278yE0bnrON4lAiikPpxf2E6X.jpg

Pobierz
  • 85
@miki4ever: no nie wiem. Nie wszystko da się zaplanować. Czasami masz business stopper i duże straty dla biznesu, więc próbujesz ściągnąć kogoś z urlopu. Oczywiście powinno się to odbywać "za porozumieniem stron".
no nie wiem. Nie wszystko da się zaplanować.


@DOgi: Oczywiscie, sa sytuacje wyjatkowe, mi tez sie zdarzalo sciagac ludzi z urlopow.

Natomiast nie na zasadzie, jest deadline, co my zrobimy, tylko np. raz jakis koles widlakiem wjechal w kolumne i hala sie zawalila, trzeba bylo sprawe ogarnac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@DOgi: tylko głupia sprawa bo debil nie zauważył że jego pracownik jest na urlopie który sam sankcjonował. Odbieranie telefonów od takiego młota w dzień wolny to psucie sobie nastroju. Ale faktycznie to dobijanie mogło być próba ściągnięcia z urlopu. Co może nastąpić według prawa ale przez takiego dzbana nigdy nie wiadomo
@jediwolf
@eltanol3000
Co do zarządzania ludźmi i bycia menegerem wydawać by się mogło że to stanowisko prestiżowe i bardzo odpowiedzialne. Tymczasem widzę że nawet w korpo nadal pracują na tym stanowisku debile i nie odpowiedzialni ludzie. Ciekawe czy na zachodzie też tak wygląda, praca na takim szczeblu połączone z byciem debilem. Może u nas albo są #!$%@? szkoły albo po znajomości ludzie pracę dostają.
@Nemeczekes: @miki4ever: @5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: @n0rek: @DOgi:
- te dywagacje nt ściągania z urlopu pracownika xD

zupełnie przypadkowo sie składa, że jestem weteranem prawa pracy i kiero ma świadomość, że w poprzedniej robocie min. z rmienia pracodawcy #!$%@?łem sie ze związkami zawodowymi także jakby chciał mnie ściągnąć z urlopu to nie dzwonił by on tylko dyrektor z którym mam spoko relacje xD

z nim problem jest taki, że koleżka