Wpis z mikrobloga

- byń mną, pracuj w korpo
- twój kierownik to kawał debila i bardziej nadaje sie na poganiacza niewolników niż lidera
- w związku z tym że masz ok 22 dni zaległego urlopu we sobie tydzień wolnego
- niedziela wieczór piwko.jpg
- właśnie wstajesz, patrzysz a tu na telefonie prywatnym od 8 do 8.30 kilka połączeń, z ciekawości patrzysz na służbowy- kilkanaście +spam na teamsie, maila masz w dupie, tak samo jak jego wiadomości i smsy na kiju: gdzie jesteś, dlaczego nie w robocie i co z targetem xD


- w sumie to masz to w dupie, bo od przyszłego tygodnia przechodzisz do nowego zespołu co masz dogadane z dyrekcją
- w sumie to jego team ma w dupie jego team, bo w przyszłym tyg odchodzi 90% załogi a do zarządu w ZAGRANICO leci zbiorowy mail podsumowujący jego polską szkołe zarządzania

oj wybitnie pyszna ta dzisiejsza kwawa ( ͡ ͜ʖ ͡)

#praca #korposwiat
eltanol3000 - - byń mną, pracuj w korpo
- twój kierownik to kawał debila i bardziej ...

źródło: comment_1606118278yE0bnrON4lAiikPpxf2E6X.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
Teoretycznie wystarczy wysłany SMS na prywatny telefon tyle ze nie masz obowiązku podawać prywatnego telefonu ;)


@n0rek:

nie wystarczy... jeszcze trzeba dostac potwierdzenie, ze je dostala wlasciwa osoba :P
  • Odpowiedz
Ale u nas jest taki zwyczaj że takie resztki dni z poprzedniego roku to się wypisuje ale i tak się przychodzi do pracy i że jak to tak, praca do zrobienia, zadania pozaczynane i to niepoważne

@e-stark: Poważnie? Aż się wierzyć nie chce..( _)
  • Odpowiedz
@eltanol3000:

z nim problem jest taki, że koleżka maluje trawe na zielono i chce pokazac jaki to nie jest super, a nie ogarnia jakie są obecne realia rynkowe i w swoim geniuszu prognozuje nierealny #!$%@? miesięczny przychód w normalnych warunkach, nie mówiąc o czasach gdy przez covid połowa kontrahentów sie wykrusza bo zwyczajnie nie mają hajsu. nie słucha swoich podwałdnych a potem jest płacz że mu na rate leasingu niestarczy bo znowu po premii dostanie


U mnie podobnie. Góra wyznacza termin, powiedzmy od czerwca do końca roku na wykonanie jakiegoś zadania, to u niektórych menago zaraz
  • Odpowiedz
Poważnie? Aż się wierzyć nie chce..( _)


@cartsy: Jeszcze jak. U mnie, co prawda troche mniejsza skala ale jednak, kiero sprzedawal urlop 50 zl/dzien, bo tyle mu sie nagromadzilo, a roboty bylo sporo, ludzi malo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warto dodac, ze juz wtedy zarabial te 3.5/4k na raczke, takze to byl smieszny hajs te 50 zlociszy.

Bylo to jednak 6, 7 lat
  • Odpowiedz
nie musisz mieć, ale masz do niego prawo więc w wielu firmach jeat ból dupy jak takiego urlopu nie weźmiesz bo się boją że będziesz z tego powodu robił jakąś inbę


@spajdermen: u mnie się chyba właśnie boją tej potencjalnej imby, bo musimy brać przynajmniej raz w roku 2 tygodnie i nie ma dyskusji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Szanuje. W tym roku rzuciłem papierami właśnie przez mojego kierownika. Koleś, który zdobył stanowisko po starej znajomości, nazywał siebie handlowcem nie mając nawet prawka (wymagane na tym stanowisku) i żadnego doświadczenia w sprzedaży. No i na odchodne postanowiłem zafundować mu rozmowę z zarządem co skończyło się degradacją i zapowiada się, że do końca roku się w tej firmie nie utrzyma.
  • Odpowiedz
Ale u nas jest taki zwyczaj że takie resztki dni z poprzedniego roku to się wypisuje ale i tak się przychodzi do pracy i że jak to tak, praca do zrobienia, zadania pozaczynane i to niepoważne


@e-stark: xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: na zachodzie masz więcej ofert na managera w mojej branży niż na specjalistę.

Dlaczego?

Bo nikt nie chce kierowniczyć nad ludźmi którzy maja #!$%@? i co do których nie masz prawie żadnych narzędzi kadrowych bo o wszystkim decydują HRy, a jak chcesz kogoś #!$%@? to patrzą na ciebie jakbyś chciał czarownice na stosie spalić.

Stad dobzi managerowie sobie sami krążą i wybierają firmę, zespół warunki.
  • Odpowiedz