Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 945
Jak ja nie lubię takiego spamowania na #olx
Lokalizacje poustawiane w całej Polsce, a rzeczywista lokalizacja w Łodzi. Jeszcze się Pan oburzył, że śmiałem mu uwagę zwrócić. Mówi, że wiele osób tak robi, a w #olsztyn jest jedynym spamerem.
Uprzejma prośba do Mirków o pomoc w zgłaszaniu tego ogłoszenia. Dziękuję.
Pobierz resuf - Jak ja nie lubię takiego spamowania na #olx
Lokalizacje poustawiane w całej P...
źródło: comment_1605852751DXNBxWZvqnA4SIhDQcpQLa.jpg
  • 90
@LuciferMorningstar Ty nie, ale ktoś inny może sprzedać. Warto umieć komunikować swoją rację. Skończysz gimnazjum i wyjdziesz z domu to się przekonasz, że nie wystarczy w swoją wypowiedź wsadzić słowo "proszę" albo "szanowny panie", żeby odbiór był uprzejmy. Czasem jest wręcz przeciwnie, zupełnie jak w tym poście.
@URBN_Rider jak na razie to Ty tutaj pokazujesz, jakbyś z tego gimnazjum nie wyszedł (przede wszystkim mentalnie).
Jeśli ktoś jest zwykłym człowiekiem, to nie ma prawa zwrócić uwagę na coś, co mu się nie podoba? To ten drugi gościu zaczął z "Nie będziesz mi mówił co mam robić" na normalną prośbę o zmianę lokalizacji, bo ogłoszenia są nachalnie forsowane (i tak, słowa "spamując nachalnie" nie sprawia, że ktoś z automatu musi dostać
@URBN_Rider: Uważasz, że zgłoszenie pobicia na policji będzie wiązało się z wyśmianiem? I tak, za pobicie idzie się na policję, zakłada sprawę karną, a potem cywilną. Mam znajomego, który w taki głupi sposób stracił ponad 30 000 zł i dostał zawiasy. Bo właśnie uderzył jakiegoś gościa z którym się pokłócił. Żadne pobicie. Po prostu Twoja ulubiona "buła na ryj". Ten drugi okazał się być o tyle mądrzejszy, że nie oddał tylko