Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 945
Jak ja nie lubię takiego spamowania na #olx
Lokalizacje poustawiane w całej Polsce, a rzeczywista lokalizacja w Łodzi. Jeszcze się Pan oburzył, że śmiałem mu uwagę zwrócić. Mówi, że wiele osób tak robi, a w #olsztyn jest jedynym spamerem.
Uprzejma prośba do Mirków o pomoc w zgłaszaniu tego ogłoszenia. Dziękuję.
resuf - Jak ja nie lubię takiego spamowania na #olx
Lokalizacje poustawiane w całej P...

źródło: comment_1605852751DXNBxWZvqnA4SIhDQcpQLa.jpg

Pobierz
  • 90
Jak widzisz, ze gosc kombinuje to nie kupujesz.
A na takich serwisach zawsze beda kombinacje.
Nic z tym sie nie zrobi, uwalisz jeden sposob kombinacji, wymysla drugi.
@resuf ja Ci mówię, że możesz trafić w życiu na kogoś, kogo #!$%@? czy przyjedzie policja. Kogo będziesz widział tylko raz w życiu, a na koniec spotkania dostaniesz za prowokowanie i chamskie odżywki. Nie masz ani pewnośvi ani wpływu na to na kogo trafisz. Odroznij wreszcie RACJĘ od SPOSOBU komunikowania jej. A nawet jak nie wyłapiesz na ryj, to świadczy to tylko o Tobie. Że jesteś prostym chłopem, który nie potrafi zdania
@URBN_Rider: Ok, napisz mi zatem proszę (czy wystarczająco ładnie poprosiłem?) jak powinienem poprosić tego Pana o zmianę błędnej lokalizacji, żeby było to zgodne z Twoim poczuciem smaku i dobrego stylu.
Ja napisałem:

Proszę o zmianę miejscowości, bo wprowadza w błąd.


Czy zamiast "proszę" powinno być "bardzo uprzejmie proszę"? Uargumentowałem nawet swoją prośbę tym, że błędna lokalizacja wprowadza w błąd. Czy możne złej argumentacji użyłem? W jaki sposób zatem powinienem argumentować moje
@resuf u mnie nie wywołuje to agresji, mam zdecydowanie lepsze umiejętności interpersonalne jak przeciętny sprzedawca na OLX lub randomowy typ na ulicy. To co napisałeś do niego to nie prośba tylko polecenie. Wydałeś mu polecenie jak ochroniarz, przełożony, właściciel terenu. Jakbyś miał jakiekolwiek umocowanie do tego żeby mu rozkazywać. Nie umiesz dobierać słów i robić tego w sposób taki, żeby nie powodować konfliktu. Ta sytuacja z OLX kompletnie nie wymaga żadnej komunikacji
@Chlejus: pora zorganizować sobie magazyn w większym mieście skoro w mniejszym nie ma klienteli. Lub nastawić się na wysyłkę wystawiając przedmioty np. na allegro lub we własnym sklepie internetowym