Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 945
Jak ja nie lubię takiego spamowania na #olx
Lokalizacje poustawiane w całej Polsce, a rzeczywista lokalizacja w Łodzi. Jeszcze się Pan oburzył, że śmiałem mu uwagę zwrócić. Mówi, że wiele osób tak robi, a w #olsztyn jest jedynym spamerem.
Uprzejma prośba do Mirków o pomoc w zgłaszaniu tego ogłoszenia. Dziękuję.
resuf - Jak ja nie lubię takiego spamowania na #olx
Lokalizacje poustawiane w całej P...

źródło: comment_1605852751DXNBxWZvqnA4SIhDQcpQLa.jpg

Pobierz
  • 90
@resuf jeżeli gość prowadzi działalność i sprzedaje tylko wysyłkowo i ma to uwzględnione w ogłoszeniu to jest zgodne z zasadami olx. Kilka miesięcy temu miałem telefon z olxa bo kiedyś sprzedawałem tam towary i miałem kilka ogłoszeń ale później moja aktywność spadła i sami proponowali żeby tak wystawiać ogłoszenia, też wydawało mi się że to januszerka sam byłem zdziwiony.
@resuf też mnie to #!$%@? i przez jakiś czas masowo zgłaszałem takie ogłoszenia do OLX. Ani jedno nie zostało usunięte mimo wielokrotnego zgłaszania tego samego przedmiotu i sprzedawcy. OLX ma to w piździe
¯_(ツ)_/¯
@resuf: Myślałem ze akcje jak na olx to tylko w Polsce. Myliłem się.
Wystawiłem TV na marketplace w Niemczech. Pisze do mnie gosciowa, ze chce. Wszystko dogadane ale z prośba żebym jej zawiózł. „A #!$%@? dobra, daj adres.” 384km w jedna stronę.
Pytam się czy to żart. „Nie, będzie miał pan wycieczkę” no #!$%@?.
@Dru_Gru: Dokładnie to samo ogłoszenie przeglądałem wczoraj i się wpieniałem, bo nie wiedziałem czy gość źle ustawił lokalizację czy januszuje na ogłoszeniu i jego zasięgach
@resuf: #!$%@? mnie to samo - szukam używanego stołu w mojej lokalizacji, to jest pierdylion ogłoszeń firm, które robią stoły na zamówienie 400 km ode mnie. No super przydatne.