Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 945
Jak ja nie lubię takiego spamowania na #olx
Lokalizacje poustawiane w całej Polsce, a rzeczywista lokalizacja w Łodzi. Jeszcze się Pan oburzył, że śmiałem mu uwagę zwrócić. Mówi, że wiele osób tak robi, a w #olsztyn jest jedynym spamerem.
Uprzejma prośba do Mirków o pomoc w zgłaszaniu tego ogłoszenia. Dziękuję.
resuf - Jak ja nie lubię takiego spamowania na #olx
Lokalizacje poustawiane w całej P...

źródło: comment_1605852751DXNBxWZvqnA4SIhDQcpQLa.jpg

Pobierz
  • 90
@resuf: a czy w regulaminie jest napisane, że nie można tego robić? Skoro napisał, że jest np. dostępne we Wrocławiu, i tam możesz odebrać to z paczkomatu to znaczy, że jest dostępne we Wrocławiu. Tylko w danym czasie. Napisał gdzieś, że jest dostępne od ręki w tej łodzi?
@resuf: zgłaszam takich ale olx praktycznie nic z tym nie robi, często widzę to samo ogłoszenie i kilka miast, wtedy zadaję pytanie gdzie można obejrzeć, odebrać osobiści i podaję moje miasto, odpowiedź oczywista - nigdzie, bo trzeba zapłacić jeszcze 200zł za transport. Za każdym razem zgłaszam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@resuf: mnie #!$%@?, szukam kota do adopcji, to jeb każde miasto w polsce to jeden i ten sam kot.


albo klony airPODS pro, tylko zeby ci airpods pro wbiło w wyszukiwarkę.


A daj spokój


@PiersiowkaPelnaZiol: jeszcze lepsze: w ogloszeniach "za darmo" kot bengalski. Pisze, a typ, ze trzeba zaplacic 1500. I polowa kotow rasowych tak powystawiana
@resuf: To samo jest z ogłoszeniami psów do adopcji. Ja wiem, że oni chcą dobrze, ale ja nie będę jechał całego kraju dla pieska, którego znam tylko ze zdjęcia gdzie kilkaset czeka koło mnie na adopcję xD
@jack_: brak argumentów? =Obraźmy mówcę.
Oczywiście, że może napisać sobie Laponia, jeśli tam też mozna paczkę odebrać.
To teraz zacznij #!$%@?ć w sklepy z allegro, bo zamawiają z chin i czas oczekiwania masz 2 tygodnie.