Wpis z mikrobloga

Ile razy protestowali przedsiębiorcy? Dwa? A rolnicy? Branże gastronomiczna i fitness? Przewoźnicy? Górnicy? Oni w ogóle dojechali? Kobiety protestują konsekwentnie co kilka dni od niemal miesiąca, mają większe jaja niż wszyscy tamci razem wzięci. W każdym większym i mniejszym mieście. Wam się oczy otworzą, jak którejś z nich się zamkną...

#takaprawda #protest #strajkobiet #bekazpisu #bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_1605730738Xh51TRqs6MlF0XwyygLepb.jpg
  • 100
@xandra: Ehh, piekło kobiet... też kiedyś walczyłem o równość płci, ale wieku emerytalnego dalej nie zrównali - ja już się poddałem, nie wierzę, że przyjdzie dobra zmiana i druga irlandia, może Wam się uda - walczcie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xandra: Protesty przedsiębiorców odbywają się stale od wiosny a nie tylko 2 i wszystkie wyglądały tak ostro jak te ze SK od niedawna. Jednocześnie nie miały żadnego wsparcia polityków i mediów a wręcz odwrotnie były atakowane bo korona i jak tak można protestować (wiadomo teraz nagle problemu nie ma). Tutaj wręcz nawet PiS pomaga, bo typowo te akcje są na odrodzenie umierających protestów bo potrzebują wojny ideologicznej by odciągać od ich