Wpis z mikrobloga

#pokazpsa #pies #piesel #zwierzaczki
Smutno mi. W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy naszego pieska, odszedł za tęczowy most. Mieliśmy go od szczeniaczka, był z nami nieprzerwanie 17 lat (w sobotę obchodził swoje 17-te urodziny) . Taki sobie mieszaniec przywieziony z wakacji w górach. Ale był bardzo mądry, wierny, oddany, i złego słowa na niego nie można powiedzieć. Dał nam sporo radości i miłości. Niestety ostatnio chorował na serce (był pod stałą opieką weterynaryjną), do tego sędziwy wiek spowodowały, że ten dzień, kiedy nas opuści, musiał nadejść. ()
kecajek - #pokazpsa #pies #piesel #zwierzaczki
Smutno mi. W dniu dzisiejszym pożegnal...

źródło: aaa

Pobierz
  • 60
@kecajek: Tekst z reddita. Mam nadzieję, że poprawi Ci to trochę dzień.

No, my friend. It is not a sad day, it is a celebration! Your puppy has wagged their entire life, knowing good food, warm couches, and soft hands in a dry cave. They have stood watch over their pack through the evil machinations of the postman, the passing cars, the pizza delivery ... fine, that last one's okay ...
  • 1
@ostulemijo: Nie znam tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie z Gubałówki. Mój akurat został przywieziony z Krynicy. Właścicielka pensjonatu w którym mieszkaliśmy kilka dni w czasie wakacji, sprzedała nam go za symboliczną złotówkę.