Wpis z mikrobloga

Ile razy protestowali przedsiębiorcy? Dwa? A rolnicy? Branże gastronomiczna i fitness? Przewoźnicy? Górnicy? Oni w ogóle dojechali? Kobiety protestują konsekwentnie co kilka dni od niemal miesiąca, mają większe jaja niż wszyscy tamci razem wzięci. W każdym większym i mniejszym mieście. Wam się oczy otworzą, jak którejś z nich się zamkną...

#takaprawda #protest #strajkobiet #bekazpisu #bekazprawakow
xandra - Ile razy protestowali przedsiębiorcy? Dwa? A rolnicy? Branże gastronomiczna ...

źródło: comment_1605730738Xh51TRqs6MlF0XwyygLepb.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: zauważyłem. I ja zaprotestuje przy urnie wyborczej. I nie będę protestował przeciwko legalnie wybranemu rządowi który nawet na dzień dzisiejsza ma większość w sondażach bo mi sie jie podoba xD. Aha i nie zamierzam przy tym sobie wycierać twarzy aborcja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xandra:

Kobiety protestują konsekwentnie co kilka dni od niemal miesiąca, mają większe jaja niż wszyscy tamci razem wzięci.

Ale to już są protesty przeciw PiSowi nie tylko prawu do aborcji, nie zauważyłeś?


No nie wiem. Trochę myślisz się w zeznaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Furiat: Jak zrobisz wykresy w excelu to wiadomo, że będę nie rzetelne. Jak podasz jakieś wyniki z internetu z podaniem źródła to przynajmniej zachowasz pozory rzetelności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: no ja po prostu widzę pewną niespójność.

Z jednej strony chęć przypisania zasług kobietom, bo w końcu strajk kobiet. Ale z drugiej aby nie alienować wszystkich facetów, to jednak czasem tu i ówdzie pojawia się, że to już ogólny strajk przeciwko pisowi. I ja jednak byłbym za tym, aby strajkować przeciwko pisowi, bez żadnych konotacji ideologicznych.
  • Odpowiedz
@aaadam91: źrodlo proszę bardzo ¯\(ツ)/¯ całkiem świeży juz po protestach i chyba nawet uwzględniający veto. Całe fapowanie lewaków opiera sie o to ze pierwszy raz poparcie dla partii maleje. Ale nawet oko press czy inne parowy nie zmanipulują ze PiS nie ma poparcia społecznego. Teraz zadaj sobie pytanie czy warto obalać legalnie wybrany rząd i jakie bedą wyniki pisu w przyszłych wyborach jak zrobi sie z nich męczenników
  • Odpowiedz
@Furiat: Czytałem ten artykuł kilka razy i nigdzie nie było napisane, że PiS ma większość. Jak byk sto tam, że popiera go 1/3 uprawnionych do głosowania.
Problem polega na tym, że ta druga, większa część społeczeństwa nie wieży, że PiS odejdzie sam z własnej woli. Członkowie PiS są tak umoczeni w różne niejasne interesy, że oni nie walczą i nie będą walczyć tylko o utrzymanie władzy, ale o własne życie.
  • Odpowiedz
@xandra: Jakby twój wpis miał taką narrację to dąłbym ci 10 plusów gdybym mógł, bo masz rację. To kobiety stały się siłą napędową i tą iskrą która wznieciła pożar.
A nie jak na początku napisałaś, że hahaha, bo bady to umieją protestować, a faceci to zaraz miękną.
  • Odpowiedz
@aaadam91: No po mojemu to ci pokazałem ze pomimo pandemii, strajków, veta, niezadowolenia przedsiębiorców i ogólnej #!$%@? PiS jest prawie 10pkt przed PO a lewica klaszcze dupa ze TOPNIEJE xDDD. Moim zdaniem nie świadczy to o tym ze PiS jest wspaniały tylko alternatywy pisu to gowno. Zobaczysz, zapamiętaj sobie nawet jak cześć ludzi teraz jest wkurzonych na PiS, jak przyjdzie im znowu alternatywa pod postacią cipeuszy z PO to zagłosują
  • Odpowiedz
@Furiat: Nadal nie ma większości, jednak poparcie dla PiSu wcale mnie nie dziwi. Oglądnij sobie filmy kanały ciekawe historie o upadku Wenezueli .
Dużo łatwiej będzie można zrozumieć, że to nie tylko kwestia kiepskiej alternatywy tylko propaganda i działanie prostych umysłów robi swoje.
Do dzisiaj wiele osób uważa, że Gerek był super. I tak samo PO kojarzy się z kryzysem gospodarczym, a PiS z czasem prosperity. Ja to wiem i
  • Odpowiedz
Jakby twój wpis miał taką narrację to dąłbym ci 10 plusów gdybym mógł, bo masz rację.


@aaadam91: @xandra: też się zgodzę.
W sumie kobiety i problemy kobiet są dobrą "zapałką", bo społeczeństwo jednak bardziej się o nie troszczy, a i policja nie może sobie od tak spacyfikować bezbronnych kobiet, jak chociażby przedsiębiorców.
  • Odpowiedz
@xandra: Nie, ale mam masę innych obowiązków, no i praca nawet po 8h dziennie męczy nieporównywalnie intensywniej od 7 czy 8 lekcji. Z resztą, aktywistki wrzeszczą że ich macice to nie moja sprawa, nie widzę więc sensu brania udziału w walkach o coś co rzekomo mnie nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Faktycznie aktywistki tak krzyczą sam słyszałem, ale czego ty oczekujesz skoro takie mają poglądy. Na tych protestach ludzie też krzyczą **** i parę innych haseł. Ludzie na protestach nigdy nie mają jednakowych poglądów, ale jednak coś co ich łączy sprawia, że maszerują razem. Jeżeli też czujesz, że powinieneś wziąć udział w proteście, bo jednak widzisz jakiś wspólny mianownik to możesz przynieść własny transparent i tam przedstawić to za
  • Odpowiedz