Wpis z mikrobloga

Ile razy protestowali przedsiębiorcy? Dwa? A rolnicy? Branże gastronomiczna i fitness? Przewoźnicy? Górnicy? Oni w ogóle dojechali? Kobiety protestują konsekwentnie co kilka dni od niemal miesiąca, mają większe jaja niż wszyscy tamci razem wzięci. W każdym większym i mniejszym mieście. Wam się oczy otworzą, jak którejś z nich się zamkną...

#takaprawda #protest #strajkobiet #bekazpisu #bekazprawakow
xandra - Ile razy protestowali przedsiębiorcy? Dwa? A rolnicy? Branże gastronomiczna ...

źródło: comment_1605730738Xh51TRqs6MlF0XwyygLepb.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wam się oczy otworzą, jak którejś z nich się zamkną


@xandra też mi się wydaje, że te sytuacja wymaga daniny z życia. Smutne to jest. Karakan nie odpuści bez tego, tylko przyparty do muru
  • Odpowiedz
@xandra: No i gitara, a rząd byłby się rozleciał przez piątkę dla zwierząt, także ubierajcie się ciepło kobiety (oraz oczywiście ci, którzy uważają się za kobiety) bo jeszcze pewnie trochę postoicie na zimnie.
  • Odpowiedz
@xandra: przedsiebiorcy musza pracowac, a na tych protestach idzie gimbaza na utrzymaniu rodzicow zeby miec jakies zajecie i wyladowac energie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SmoQ89: Aha, np bijące serce partii Kaczyńskiego? xD Bo wiele branż w ogóle nie może.

@xandra: Może cię to zdziwi, ale są branże, które prężnie pracują, żeby to wszystko nie jebło w czasie, gdy wiele osób ma koronawakacje. Ani jednego dnia przestoju nie miałem w tym roku i nie pracowałem w ogóle zdalnie. Jak ktoś i tak nie ma co robić, to niech protestuje, ale niech się też
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Na pewno nie masz dobrych intencji, skoro na siłę próbujesz umniejszać zaangażowaniu innych grup. "Naprawiać" protesty zacznij od siebie, bo masz bardzo seksistowskie poglądy. Gdybyś była facetem byłabyś pewnie takim typowym narodowcem.

@DOgi: Jak Ty mnie teraz zaimponowałeś... (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@xandra: PiS wkurzył mnóstwo ludzi z każdym dniem tylko frustracja i złość w narodzie rośnie. Najgorsze co może się wydarzyć rządzącym to zjednoczenie wszystkich grup społecznych, w każdym wieku i każdej płci.
I wtedy wkraczasz ty cała na biało.
Twoja krucjata przeciwko mężczyznom na wykopie jest bardzo szkodliwa. Antagonizujesz ludzi, stawiasz bariery mówiąc my i oni. Przez takie osoby jak ty ten rząd nigdy nie upadnie.
Przestań dzielić Polaków.
  • Odpowiedz