Wpis z mikrobloga

@Puszczanin: moja 18 byla zajebista odbyla sie w domu dzialkowca to byle ine czasy dom byl wynajety na jeden dzien ale pilismy 3 i co przyjezdzal wlasciciel po odbior lokalu to mowilismy ze dalej sprzatamy malo tego jedna kumpela fajna dupa zostala rozdziewiczona na tej imprezie przez duzo starszego kumpla heheh i nawet ich nakrylem normalnie sie zamkneli w takim pokojiku a ze mialem klucze do wszystkich pomieszczen to wjezdzam tam
  • Odpowiedz
@Puszczanin: jak takie coś oglądam to cringe mocno. Osobiście dostałem pasy w szatni przed wf, a w weekend poszedłem się #!$%@?ć z kumplami i na melanż. Czyli weekend jak weekend w tamtym wieku
  • Odpowiedz
@Puszczanin: ja się #!$%@?łem z kumplami w barze-pizzeri, po czym było pasowanie na gołą dupę i właściciel pizzeri dogadał się z nami że do przepitki kupujemy soki za swoje w biedronce ale wódkę u niego XD i jeszcze chce sobie pasem jebnąć.

I tak oto na gołą dupę napierdzielało mnie z 10 znajomych ode mnie, i przypadkowe osoby co były w barze XD nawet jakaś parka randkę miała a moj znajomy
  • Odpowiedz