Wpis z mikrobloga

Ależ mam srogie deja vu.

Przed premierą Wiedźmina 3 przy każdym trailerze było to samo. Ej pacz, na trailerze x była rzecz y a teraz nie ma, downgrade, co za guwno. No a murek koło Novigradu był okrągły na E3 a teraz kwadratowy, co to w ogóle jest, grafika jak w Super Mario Bros. Ej a pacz jak mu sie morda nie rusza jak gada. A zoba teraz na ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO WYBRANYM SCREENIE tylko 3 osoby na targu w Novigradzie, a taka miała być metropolia. Jezu a ten system walki wygląda jak guwno też. Pewnie będzie solidne 6/10.

Dzisiaj dokładnie to samo. Łykopki potrafią na podstawie klamki od samochodu stwierdzić że 0/10, model jazdy widać że nie dorównuje Forza Motorsport, strzelanie w Doom Eternal lepsze, no ja nie wiem po co komu ta gra, naprawdę, no ale widać że robiom baby.

Najlepsze jest to wyciąganie wniosków z dupy, niby jesteśmy na wykopie i to jest normalka, ale jednak da się zaskoczyć, jeden geniusz płakał że modele postaci wyglądają jak plastikowe i jako przykład podawał screena dwóch Moxów, które miały plastikową skórę jako element designu, drugi doszukiwał się teorii spiskowych w tym że przed strzelaniną pod koniec trailera było cięcie, pomijając że w całym materiale było ich kilka bo inaczej trwałby z 40 minut i spoilował fabułe, czego jak widać CDPR się boi najbardziej (stąd 90% materiałów promo pochodzi z prologu).

No cóż, pożyjemy zobaczymy, za pare tygodni weryfikacja wykopowych ekspertow po raz kolejny, ja stawiam na mocne 9/10 i przede wszystkim świetną fabułę w ciekawym settingu czillując sobie jak pan ze screena.

#bekazwykopkow #gry #cyberpunk2077 #cdprojektred
Kozajsza - Ależ mam srogie deja vu.

Przed premierą Wiedźmina 3 przy każdym trailer...

źródło: comment_16056900651u1kyDVJG6CnHoqBQSAANp.jpg

Pobierz
  • 51
@Kozajsza Dokładnie. Ale to nic nowego - przede wszystkim CD Projekt jest polską firmą. To pierwszy minus i podstawowy powód żeby się przypieprzyć. Drugi, niemniej ważny, to fakt że firma odniosła ogromny sukces na całym świecie. No jak to tak, janusze tego nie mogą zdzierżyć.

Ja widzę to tak, że psy szczekają a karawana jedzie dalej. Widać to po komentarzach np. na reddicie i yt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Kozajsza: no myślę to samo, bo pamiętam właśnie co się działo przed i po premierze Wiedźmina 3. Dosyć często to ludziom przypominam, ale nie zapominaj, że wykop to portal dla malkontentów. A do tego narobili sobie mega oczekiwań przez wygórowany hype i dupy pękają, bo twórcy nie stworzą fotorealistycznej grafiki.
A nic nie wiedzą o pozostałych aspektach gry, liczy się tylko grafika. Fabuła, grywalność, smaczki to tam #!$%@?. Grafika, grafika, grafika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: ja tam nowych trailerów nie widziałem, ale imo nie ma co wyciągać z nich wniosków co do gry, zobaczymy jak wyjdzie. Raczej żadną rewolucją nie będzie np pod względem grafiki, ale może chociaż będzie spoko fabuła czy gameplay a nie futurystyczne GTA, w końcu mieli parę lat na dopracowanie tego
@Kozajsza: Stary to jest nic. Miałem okazję pracować przez chwilę przy W3 i to co ludzie wypisywali na temat trailerów na oficjalnym forum to była kopalnia beki. Mistrzem był koleś który #!$%@?ł się, że na materiale jest drabina oparta o jabłoń a widać, że ona dopiero kwitnie i nie ma owoców więc skąd tam ta drabina? :D Oczywiście ten materiał Cyberpunka ma kilka widocznych bugów (papieros i cienie w ostatniej scenie,