Wpis z mikrobloga

Ależ mam srogie deja vu.

Przed premierą Wiedźmina 3 przy każdym trailerze było to samo. Ej pacz, na trailerze x była rzecz y a teraz nie ma, downgrade, co za guwno. No a murek koło Novigradu był okrągły na E3 a teraz kwadratowy, co to w ogóle jest, grafika jak w Super Mario Bros. Ej a pacz jak mu sie morda nie rusza jak gada. A zoba teraz na ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO WYBRANYM SCREENIE tylko 3 osoby na targu w Novigradzie, a taka miała być metropolia. Jezu a ten system walki wygląda jak guwno też. Pewnie będzie solidne 6/10.

Dzisiaj dokładnie to samo. Łykopki potrafią na podstawie klamki od samochodu stwierdzić że 0/10, model jazdy widać że nie dorównuje Forza Motorsport, strzelanie w Doom Eternal lepsze, no ja nie wiem po co komu ta gra, naprawdę, no ale widać że robiom baby.

Najlepsze jest to wyciąganie wniosków z dupy, niby jesteśmy na wykopie i to jest normalka, ale jednak da się zaskoczyć, jeden geniusz płakał że modele postaci wyglądają jak plastikowe i jako przykład podawał screena dwóch Moxów, które miały plastikową skórę jako element designu, drugi doszukiwał się teorii spiskowych w tym że przed strzelaniną pod koniec trailera było cięcie, pomijając że w całym materiale było ich kilka bo inaczej trwałby z 40 minut i spoilował fabułe, czego jak widać CDPR się boi najbardziej (stąd 90% materiałów promo pochodzi z prologu).

No cóż, pożyjemy zobaczymy, za pare tygodni weryfikacja wykopowych ekspertow po raz kolejny, ja stawiam na mocne 9/10 i przede wszystkim świetną fabułę w ciekawym settingu czillując sobie jak pan ze screena.

#bekazwykopkow #gry #cyberpunk2077 #cdprojektred
Kozajsza - Ależ mam srogie deja vu.

Przed premierą Wiedźmina 3 przy każdym trailer...

źródło: comment_16056900651u1kyDVJG6CnHoqBQSAANp.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozajsza: a najzabawniejsze jest to że ostatnio ktoś robił wpis z bólem dupy, że czemu w grach rozwija się grafika a nie game play i mu wszystkie wykopki wtórowały. No i proszę, wyszło szydlo z worka. Memy z Keanu robią swoje i potwierdzają, że game play może srac na każdego ciepłym gównem, ale grafa to next gen xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kozajsza: piszesz tak jakbyś już zapomniał jaki downgrade zaliczył W3 i jak średnią ma grafikę na PC na których Redzi nawet nie dodali opcji HDR... No i dlaczego nie wrzucili ładniejszych tekstur na PC? Najwyzej większość ludzi grałaby na upperlow ustawieniach i miałaby jakość jak na konsoli.
Sam trzymam kciuki za Cyberpunka ale warto pamiętać że Redzi też przycinają. ;<
  • Odpowiedz
Przed premierą Wiedźmina 3 przy każdym trailerze było to samo. Ej pacz, na trailerze x była rzecz y a teraz nie ma, downgrade, co za guwno. No a murek koło Novigradu był okrągły na E3 a teraz kwadratowy, co to w ogóle jest, grafika jak w Super Mario Bros. Ej a pacz jak mu sie morda nie rusza jak gada. A zoba teraz na ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO WYBRANYM SCREENIE tylko 3 osoby na
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ja moge sie założyć ze to będzie 9/10 mocne, akcje CDP wyjebią w góre tak że za miesiac każdy stulej pseudoekonom powie "a nie mówiłem" chociaż sam płacze teraz że to koniec CDP, będzie znowu gra roku i 3432 materiałów na TCGRY typu 3 Cyberpunk najlepszy 3. Będzie zajebista optymalizacja i śmiegnie ta gra na średnim sprzęcie, a na mocnym będzie wyglądała jak cud.

No i też będzie płacz
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Ja tam nie wiem, ale strzelanie w grze ze strzelaniem raczej powinno być dobrze zrobione. Inaczej wychodzi ci taka Black Mesa, gdzie bronie sprawiają wrażenie, jakby były z serii Nerf albo strzelały stryropianowymi kulkami...
  • Odpowiedz