Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GeneralX
GeneralX

GeneralX

Dołączył 16 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9157
  • Znaleziska 635
  • Mikroblog 8522
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 75
GeneralX
GeneralX
GeneralX 7 godz. i 34 min temu
  • 1
Sprostowanie jeśli chodzi o tę mobilizację na Białorusi
#ukraina #rosja #wojna
GeneralX - Sprostowanie jeśli chodzi o tę mobilizację na Białorusi 
#ukraina #rosja #...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

masskillah
masskillah
18 godz. i 9 min temu
  • 10
Wczoraj na ukraińskim portalu "Babel" ukazał się długi i dobrze udokumentowany reportaż śledczy, opisujący przebieg procesu szkoleniowego w 425 Pułku Szturmowym "Skała". Pułk a rzeczywistości dywizja bo liczy obecnie około 8-10k żołnierzy, przedstawiany był do niedawna w ukr mediach jako rzekomo elitarny. Należy do tzw. Armii Syrskiego - grupy jednostek szturmowych podporządkowanych wyłącznie jemu, które przerzuca bezpośrednimi, ręcznymi rozkazami pododdziałami w sile bat i komp na różne odcinki frontu, w celu łatania
masskillah - >Wczoraj na ukraińskim portalu "Babel" ukazał się długi i dobrze udokume...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 11 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@LaurenceFass: Popatrzyłem na pewne konta, na X naszej wymienionej ferajny ukraińskiej i nikt nie podejmuje tematu. Wszyscy schowali głowę w piasek.
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX przedwczoraj, 21:22:24
  • 36
Okazuje się, że wysłanie przez rus dodatkowych wojsk do osłaniania konwojów na półwyspie Krymskim nie zdaje egzaminu. Ilość średniej uderzeń na ciężarówki skoczyła z 10 na dzień do ok. 40 w tym tygodniu, przy czym dziś rozwalono ich już 56. Nie są też to wszystkie gdyż nie są liczone "drony miny". Chyba leci powoli efekt kuli śnieżnej.
https://x.com/clement_molin/status/2069497115072696458
#ukraina #rosja #wojna
GeneralX - Okazuje się, że wysłanie przez rus dodatkowych wojsk do osłaniania konwojó...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hieronim_Berelek
Hieronim_Berelek
przedwczoraj, 21:29:28 via Wykop
  • 22
@GeneralX: czy tylko ja mam wrażenie, że w ostatnim miesiącu to ruscy się całkowicie posypali? xD
Hieronim_Berelek - @GeneralX: czy tylko ja mam wrażenie, że w ostatnim miesiącu to ru...

źródło: FxJv_hMXoAEwN2B

Pobierz
  • Odpowiedz
Gother
Gother
przedwczoraj, 21:46:30 via Wykop
  • 8
@SoplicaTadeusz: No, nie wiadomo, jak sytuacja będzie wyglądać za rok. Pewnie już ruscy będą przygotowani bardziej, więc chyba się szykuje ofensywa w tym roku. Obawiam się tylko że nawet jak się przebiją i korytarz znajdzie się w beznadziejnej sytuacji, to od razu Trump i Putin zaczną wysyłać gołąbki pokoju i zrobią od razu zawieszenie broni bo Trump będzie chciał dostać Nobla, wtedy Zełenski będzie musiał to olać tak jak Bibi
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
przedwczoraj, 10:58:02
  • 43
#ukraina #wojna

Ciekawe informacje od Wolskiego na temat sytuacji na Krymie:

1. Ukraińcom udało się o około 3/4 zmniejszyć dostawy materiałów pędnych i smarów na Krym

2.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX przedwczoraj, 11:06:14 via Wykop
  • 2
@SoplicaTadeusz: Dodatkowo według Clementa jeśli chodzi o ilość uderzeń.

I can alone show you 31 hits today and 47 yesterday, often with interception team nearby.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
21.06.2026, 09:57:39
  • 34
3 rusków pod rząd na tagu
pierwszy daje fejka o zelenskim narkomanie w ktory wierza tylko rosjanie i naglupsi brauniarze
drugi twierdzi ze zelenski nie wie o wolyniu co kolejny raz potwierdza ze nie jest Polakiem bo nie ma nawet pojecia o wywiadzie transmitowanym w calej Polsce
trzeci nie wie ze w Polsce wolskiego nie traktuje sie powaznie. Wolski pisze ze "politycznie tonie" kiedy poparcie mu ostatnio wzroslo

https://wykop.pl/wpis/86591927/ciekawi-mnie-czemu-prezydent-ukraina-bez-przerwy-p
robertkk - 3 rusków pod rząd na tagu
pierwszy daje fejka o zelenskim narkomanie w kto...

źródło: hdfhfddfhdhfh

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 21.06.2026, 09:58:36 via Wykop
  • 1
@robertkk: No każdy to jest agent rusek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może niedługo znajdziesz go w lodówce
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX 21.06.2026, 10:00:19 via Wykop
  • 1
@robertkk: No wrzucanie Clementa czy Wolskiego to ruska propaganda, wiadomo
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX 21.06.2026, 09:46:34
  • 1
#ukraina #rosja #wojna
GeneralX - #ukraina #rosja #wojna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX
Autor
21.06.2026, 09:56:17 via Wykop
  • 0
@Spioszeq: On tam jest uwikłany w niezłą aferkę jak się popatrzy https://www.lawfaremedia.org/article/ukraine-s-energy-corruption-scandal-just-got-much-worse
  • Odpowiedz
Dadzik1
Dadzik1
21.06.2026, 07:51:47
  • 5
Na Krymie już nie ma paliwa. #ukraina
Dadzik1 - Na Krymie już nie ma paliwa. #ukraina

źródło: 1000028566

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 21.06.2026, 09:41:53 via Wykop
  • 0
@Dadzik1: Dla cywili. Wojsko póki co ma paliwo.
  • Odpowiedz
LaurenceFass
LaurenceFass
LaurenceFass
21.06.2026, 05:30:49
  • 3
Nie wiem czy tak wygląda norma, ale jeżeli tak to strategia powolnego napierania realizowana przez Rosję ma sens:

Na przykład ukompletowanie mojego batalionu wynosi teraz 20%. A potrzeba 300%. Czyli tam, gdzie powinno siedzieć 100 ludzi – siedzi 20. Gdzie powinno siedzieć 10 – siedzi 2.

Obsadzam batalionowy rejon obrony trzy razy większy, niż przewiduje regulamin. Musiałbym tam rozmieścić jakieś 600-700 ludzi. A mam teraz 50. I mówią mi: »Oto masz 50 ludzi, daliśmy
LaurenceFass - Nie wiem czy tak wygląda norma, ale jeżeli tak to strategia powolnego ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 21.06.2026, 07:00:36 via Wykop
  • 0
poza tym thorkill nie jest obiektywnym źródłem.


@hansschrodinger: Widzę, że naprawdę jest nagonka na niego o braku obiektywnego źródła skoro obalał dużo razy ukr propagandę chociażby między innymi Krynki tutaj na wykopie zanim poszedł na X.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
20.06.2026, 14:51:56
  • 2
🇵🇱🇺🇦
Druga część w komentarzu
Od Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #polska #zelenski #swiat
Mikuuuus - 🇵🇱🇺🇦
Druga część w komentarzu
Od Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojn...

źródło: 1000018912

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 20.06.2026, 14:54:15 via Wykop
  • 0
@Mikuuuus: Weź to wklejaj w trybie nocnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
20.06.2026, 07:59:40
  • 0
https://www.reddit.com/r/UkraineRussiaReport/comments/1u9z9bk/ru_pov_russian_and_ukrainian_advances_from_day/
zero realnych zysków terenu po 15 dniach przerwy od raportowania
#ukraina
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 20.06.2026, 08:07:50 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: Suriyak to ruski propagandzista tak samo jak ayden, kalibrated maps itd.
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX 19.06.2026, 14:11:20
  • 0
In occupied Crimea, fuel trucks accompany enemy mobile fire groups. In recent days, queues at gas stations have been decreasing, and a large number of Russian mobile rapid response groups have been deployed along logistics routes throughout the temporarily occupied territory.


https://t.me/exilenova_plus/23321#

Chyba ruscy trochę opanowali sytuację na Krymie.
#ukraina #rosja #wojna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
19.06.2026, 14:42:49 via Wykop
  • 3
@GeneralX: to brzmi jak duże problemy, a nie opanowanie.
  • Odpowiedz
Reynald
Reynald
18.06.2026, 14:21:04
  • 1
#wojna #rosja #ukraina

Mógłby ktoś mi opisać dwoma zdania co się dzieje na tej wojnie w ostatnich 2 latach? Kto wygrywa? Przestałem śledzić przez ukraińską i rosyjską propagande. Na wykopie niestety więcej tej pierwszej i od 3 lat czytam tylko że wygrywają i szykują wielką ofensywa w okolicach Kurska. Jak to jest naprawdę, pytam serio
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 18.06.2026, 17:23:22 via Wykop
  • 0
pat na froncie


@niegwynebleid: Taki pat, że zaraz Konstantynówka padnie (ruscy są już w centrum miasta) i z takim tempem powoli idą do Kramatorska, który już jest ostrzeliwany amunicją 152mm.

ukry mają już takie moce dronowe


Obecnie ruscy mass produkują drony do specjalistycznego zwalczania ukraińskich dronów dostawczych i ukr mają już podobno z tym problem.
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX 18.06.2026, 17:52:14 via Wykop
  • 0
@dzordz1984: Ja wiem, że hehe, bo ruscy zdobywają 5 rok jakieś stepy, ale tutaj dochodzimy powoli do głównych twierdz donbaskich. Zostają teraz tylko Drużkiwka, Słowiańsk i Kramatorsk, które są niedaleko siebie. Każdy lepszy obserwator piszę, że to już kwestia czasu zanim walki w Konstantynówce ustaną i miasto upadnie (z resztą system obrony miasta już padł). Putin odpuścił póki co Zaporoże i teraz wszystko leci na te trzy pozostałe miasta.
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX 18.06.2026, 21:01:02 via Wykop
  • 0
tylko co z tego że front się posuwa powoli na przód


@dzordz1984: To daje paliwa Putinkowi. Gdyby front stał w miejscu cały czas przez kilka miechów to byłby bardziej skłonny do negocjacji. Oczywiście na ruskich działa tylko argument siły.

Ukraina rozwinęła zdolności ataków w głąb Rosji i grupuje im zakłady,
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX 18.06.2026, 17:34:28
  • 0
Russian forces are beginning to take control of several districts in eastern Kostiantynivka, expelling Ukrainian forces from some strongholds. Infiltration and urban fighting continue throughout the city, with flag-raising actions that should not be interpreted as a sign of control. Overall, we are nearing the end of the battle for the city, the fall of which could be staggered until mid-summer. This is Russia's first strategic victory of the year


De facto
GeneralX - >Russian forces are beginning to take control of several districts in east...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebson
ebson
18.06.2026, 17:56:07 via Wykop
  • 7
This is Russia's first strategic victory of the year


@GeneralX: jeszce Mala Tokmachka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX 18.06.2026, 10:55:28
  • 4
https://www.bloomberg.com/news/articles/2026-06-16/russia-s-oil-exports-near-record-pace-as-ukraine-s-drones-target-its-refineries
#ukraina #rosja #wojna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 15.06.2026, 10:52:27
  • 16
Migi wstrzymane
#ukraina #rosja #wojna
GeneralX - Migi wstrzymane
#ukraina #rosja #wojna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
15.06.2026, 10:55:39 via Wykop
  • 10
@GeneralX: realpolitik ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
15.06.2026, 10:56:39 via Android
  • 9
@GeneralX: @smutny_kojot wycofają nazwę batalionu im. Bohaterów UPA to może zostaną odblokowane.
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
14.06.2026, 11:36:22
  • 21
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod koniec lata sytuacja zmieni się tak dramatycznie, że wszyscy Ukraińcy będą nią zadowoleni, - Dowódca Batalionu Przechwytującego Kompanii Dronów Uderzeniowych Mustafajew


#ukraina #wojna #ciekawostki źle to wygląda dla #rosja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 14.06.2026, 12:04:58 via Wykop
  • 0
@bombastick: Odbiją Konstantynówkę? Bo to by najbardziej wszystkich zadowoliło
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX 13.06.2026, 20:00:46
  • 4
Średnia uderzeń ukraińskich dronów na rus ciężarówki itp. w zablokowanym póki co półwyspie krymskim wychodzi 10 na dzień. Przy uwzględnieniu, że chodzi tylko o potwierdzone trafienia.
https://x.com/clement_molin/status/2065861496949600618
#ukraina #rosja #wojna
GeneralX - Średnia uderzeń ukraińskich dronów na rus ciężarówki itp. w zablokowanym p...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
13.06.2026, 05:56:31
  • 322
Jak to szło? Wykopki to świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu? Wczoraj całe gorące były zawalone tym fejkiem.

PS. Oczywiście walić Rosję, ale raczej powielanie fejków o tym jak wygrywamy w niczym nie pomoże.

#rosja #wojna #ukraina #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy
Javert_012824 - Jak to szło? Wykopki to świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie ...

źródło: 1000059992

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 13.06.2026, 08:29:55 via Wykop
  • 1
@Javert_012824: Wczoraj to konto od fejka Zacharowej wrzucało zniszczony ruski konwój stworzony za pomocą jakiegoś llma.
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
12.06.2026, 08:02:19
  • 1
#ukraina #rosja #wojna

proszę o wklejenie jakiegoś gruwera jako komentarz xD

https://x.com/Tendar/status/2065296198005620893
WscieklyIRozjuszonyManlet - #ukraina #rosja #wojna

proszę o wklejenie jakiegoś gruwe...

źródło: image

Pobierz
WscieklyIRozjuszonyManlet - #ukraina #rosja #wojna

proszę o wklejenie jakiegoś gruwe...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 12.06.2026, 10:31:19 via Wykop
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Tendar jest teraz tyle wart co większość tych kont NAFOwskich
  • Odpowiedz
WaWiak
WaWiak
WaWiak
12.06.2026, 09:15:07
  • 7
#ukraina #rosja #wojna
Tak odnośnie wczorajszej nocy( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
WaWiak - #ukraina #rosja #wojna 
Tak odnośnie wczorajszej nocy( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ...

źródło: IMG_2670

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralX
GeneralX
GeneralX 12.06.2026, 10:30:17 via Wykop
  • 0
@WaWiak: Że wrzucacie te ai slopy. Jakby to było prawdziwe to by wrzucili filmik z drona.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.03.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking