Wpis z mikrobloga

Generalnie sprawa wyglądała tak. Poszedłem sobie do żabki po mojego ulubionego browara. Razem ze mną weszła jakaś druga osoba (nie powiązana ze mną) i kiedy ja stałem przy kasie by zapłacić za swój trunek, wybiegła z Żabki ze swoimi kradzionymi piwami. Po tej akcji jakże cudowna kasjerka postanowiła zamknąć mnie w sklepie i zadzwonić po policje i ochrone. Nie pozdrawiam


#logikarozowychpaskow #prawo #zabka #piwo #policja
ExitMan - > Generalnie sprawa wyglądała tak. Poszedłem sobie do żabki po mojego ulubi...
  • 170
  • Odpowiedz
pardon cytowałem @jarema87: ale widzę że moja odpowiedź odnosi się też do ciebie, więc @Aquamen: pluję ci na mordę p0laku bez honoru, jesteś śmieciem który chce bezprawnie ograniczać wolność niewinych ludzi
  • Odpowiedz
@Winkey: to czy był niewinny kolego to na miejscu policji bym sprawdził i to dokładnie.To mi śmierdzi starym cygańskim numerem i każdy sprzedawca go zna na pamięć.Jeden zagaduje drugi kradnie, więc nie dziw się ekspedientce takiej reakcji bo ma takich sytuacji na pęczki w miesiącu.Możesz sobie pluć,srać i co tam jeszcze chcesz, prawda jest taka, że gość wysławia się jak typowa patologia czego dowody masz w filmie i jego wypowiedziach pod
  • Odpowiedz
@ExitMan: Banda wykopkowych wróżbitów. Na podstawie pociętego filmiku zestresowanego dzieciaka określą jego osobowość, znajomosci, numer buta, długość fiuta. Niewinnego człowieka byście ukamienowali, bo wam się wydawało i do tego przeklinał. Domniemanie niewinność pewnie nic wam nie mówi. Ha tfu.
  • Odpowiedz
@zielonestopylucyfera ...można wszystko tłumaczyć ale jeżeli z miejsca jesteś traktowany jako przestępca i to jeszcze przez jakąś osobę która nie ma nic wspólnego z odznaką to zaczyna się robić nieprzyjemnie poza tym akurat możesz mieć 100 różnych powodów dla których nie masz czasu czekać na rozwiązanie sprawy bo komuś się coś wydaje...
a dla tych ludzi co piszą że była jakaś współpraca... nie mnie to oceniać... tylko ktoś tu już napisał jeżeli
  • Odpowiedz
@Aquamen:

prawda jest taka, że gość wysławia się jak typowa patologia czego dowody masz w filmie


kurcze sory nie wiedziałem że to patologia, w takim razie wszystko w porządku, skoro kwalifikujemy go jako "patologię" to możemy sobie jawnie złamać prawo i ograniczyć jego wolność

Widocznie swój swego zawsze będzie bronił, musisz podobnie pachnieć...


hmm no nie wiem może po prostu wiem co to jest domniemanie niewinności
  • Odpowiedz
Babka mogła zatrzymać gdyby złapała na gorącym uczynku a nie swoje widzimisie wiec:

Art. 189. Pozbawienie człowieka wolności

§ 1. Kto pozbawia człowieka wolności,

podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  • Odpowiedz
@mnemonk typie. Czytaj #!$%@? ze zrozumieniem. Nikogo nie pomawiam. Napisalem ze nie ukradl to fakt. Oprocz tego moim zdaniem nie brzmial jakby sie z tamtym nie znal. Moje zdanie. Ogarniasz? O zadnym zamknięciu nic nie napisalem. #!$%@? sie dla plusow i jeszcze probujesz rozciagnac wypowiedź i #!$%@? o pomówieniu :D

Wykopku please...
  • Odpowiedz
@Voxen: Widzisz, parę słów napisałeś, a już bez problemu wiem, że jesteś takim samym patusem jak ten typ z nagrania. Nie bez powodu widzę mam cię na czarnej liście.
  • Odpowiedz