Wpis z mikrobloga

Generalnie sprawa wyglądała tak. Poszedłem sobie do żabki po mojego ulubionego browara. Razem ze mną weszła jakaś druga osoba (nie powiązana ze mną) i kiedy ja stałem przy kasie by zapłacić za swój trunek, wybiegła z Żabki ze swoimi kradzionymi piwami. Po tej akcji jakże cudowna kasjerka postanowiła zamknąć mnie w sklepie i zadzwonić po policje i ochrone. Nie pozdrawiam


#logikarozowychpaskow #prawo #zabka #piwo #policja
ExitMan - > Generalnie sprawa wyglądała tak. Poszedłem sobie do żabki po mojego ulubi...
  • 170
  • Odpowiedz
@Outline: xD gościu. Pomawiasz typa, że się może znał ze złodziejem. To się Ciebie pytam czy można w takim razie zamknąć za to kogoś w sklepie i potraktować jakby coś ukradł?
  • Odpowiedz
@Aquamen: może być taka historia, że ziomek co ukradł to taki większy patus co nie ma hajsu, a on miał tylko 3 złote, a z tego nie będzie 2 browarów, więc zrobili tak, że kolega zawali, a on zapłaci.
  • Odpowiedz
@Koryntiusz: nie ma zastosowania w tym przypadku. zatrzymanie obywatelskie mozna stosowac jak sa wypelnione jego przeslanki, czyli a) musi byc popelnione PRZESTEPSTWO (kradziez 3 piw to wykroczenie), b) musi byc to sprawca na goracym uczynku (a nie osoba postronna)
  • Odpowiedz
@Aquamen: twoja teoria potwierdzona przez odpowiedź na komentarz na YT, który obraża autora xD
Normalny to ty nie jesteś.
Ja #!$%@?, odmawiać człowiekowi racji i popierać bezprawne zatrzymanie bo wam się nie podoba jak autor się wysławia.
Tutaj sami programiści 15k, ekonomiści, lekarze i, jak się okazuje, kulturalny kwiat Polski.
  • Odpowiedz
@Aroneu: Jestem zwykłym pracownikiem 4k i znam taki element bo widuję go na codzień.Takie teksy da się usłyszeć tylko od takich ludzi.Miej #!$%@? a będzie Ci dane, #!$%@?ć,twoja stara.Klasyki.
  • Odpowiedz
@Aquamen:

mam ograniczone zaufanie do ludzi mówiących "psy" na policjantów


przecież to są psy xD już wielokrotnie w tym roku udowadnialni że są #!$%@? warci, np. #!$%@?ąc ludziom 10k mandaty za chodzenie na spacer w marcu czy tam kwietniu(bezprawnie, co sądy potem orzekały), albo pałowaniem spokojnych demonstrantów. Powtarzam polska policja to #!$%@? P S Y bez honoru i godności człowieka.

@Nikczemny_Pomidor:

jak widzę że do policji ktoś zwraca się psy,
  • Odpowiedz
@ExitMan: słuchaj nawet mnie nie przekonałeś że to nie był twój kolega. Mi to wygląda na to że ty zrobiłeś zasłonę i jednego browara kupiłeś a kumpel resztę dokradł aby było co chlać. Kompletnie nie umiałeś się wytłumaczyć. Ja jak bym był postawiony w takiej sytuacji i to nie byłby mój kolega to powiedział bym wprost jaki kolega to jest obcy facet kompletnie nie znany mi. I mało tego widząc to
  • Odpowiedz