Wpis z mikrobloga

Generalnie sprawa wyglądała tak. Poszedłem sobie do żabki po mojego ulubionego browara. Razem ze mną weszła jakaś druga osoba (nie powiązana ze mną) i kiedy ja stałem przy kasie by zapłacić za swój trunek, wybiegła z Żabki ze swoimi kradzionymi piwami. Po tej akcji jakże cudowna kasjerka postanowiła zamknąć mnie w sklepie i zadzwonić po policje i ochrone. Nie pozdrawiam


#logikarozowychpaskow #prawo #zabka #piwo #policja
  • 170
@majkel_bialkov: Rok temu wróciłem z niemiec(żona w ciąży, chciałem z nią być), po nowym roku będę wracał, bo tu raczej wrócą czasy 2000 gdzie rynek pracownika nie będzie istniał i lepiej złapać coś przed kryzysem.Tu pracując po 10h zarabiam tyle co w niemczech byłem w stanie odłożyć na czysto.To jest kpinajakaś, jesteśmy w ue ponad 16 lat a płace dalej mamy na poziomie średniowiecza, za to nasi mędrcy kłucą się na
@jarema87: Dzielnicowy szczeka wystawiając nielegalnie mandaty za brak maseczki nie mając do tego podstaw prawnych.
Własną matke by za kraty wsadzili jakby im karakan kazał.
jak nic nie ukradłeś, to było grzecznie poczekać i się wytłumaczyć. Monitoring mają więc niech delikwenta szukają.


@zielonestopylucyfera: Tak, wyskakujesz sobie do osiedlowego żabola na 2 minuty po piwerko, masz już jakiś plan na wieczór, a tu cię nagle jakieś karyńsko zamyka w sklepie bo stałeś przy ladzie i chciałeś zapłacić za piwo i jeszcze cię oczernia przy innych że z kolegą chcieliście piwo #!$%@?ć, no na pewno byś stał grzecznie
@jarema87 jakby nie spojrzeć z nikąd się te określenie nie wzięło. Nie bronię ale też nie uważam żeby w odniesieniu do tej firmy było całkowicie bezpodstawne, trochę na to całokształtem zapracowali.
@ExitMan Wykopki nie mające żadnych interakcjj społecznych już wydały wyrok XD Po pierwsze gość ma 18 lat i pewnie jest to pierwsza taka sytuacja w jego życiu. Po drugie, dużo osób w tym np. ja, gdy zatrzyma mnie policja to czuje dyskomfort, nawet jeżeli nic nie zrobiłem. Po 3 - postawa kasjerki. W prost zarzuca chłopowi że to był kolega, żadnych pytań tylko stwierdzenia, które przekazuje dalej policji! XD! Też bym sie
@ExitMan z resztą widać reakcje policji na filmie, sami dopytują i nie dowierzają absurdowi i stwierdzają de facto, że autor nic nie zrobił XD Nie można kogoś zamknąć tylko dlatego, że akurat przy nim ktoś coś ukradł. A kasjerka w pewnym momencie mówi "Panowie wykorzystali że chodze na zaplecze". Czyli co? Jeden stał przy kasie, a drugi w tym czasie wybiegł i obaj są winni? XD
@ExitMan: wykop nie zawodzi - tym razem w nitce znajdziemy domorosłych karnistów od zatrzymania obywatelskiego losowych obywateli w oparciu o widzimisię jakiejś kasjerki oraz psychologów potrafiących określić cały profil gościa po kilku zdaniach wypowiedzianych w sytuacji dla niego stresowej

Chłopak poszedł po piwo, spotkał jakiegoś MOŻE znajomego, cześć, cześć, każdy poszedł w swoją stronę, typ wybiega ze sklepu z piwem, zblazowana kasjerka zamyka losowego gościa, bo coś jej się w głowie
@ExitMan: widzę w komentarzach mentalność p0laków. "Typek gada jak cwaniak, więc na pewno to był jego kolega"
Nie znają sytuacji tylko dwie minuty pociętego filmu i wyk0powy ekspert się wypowie xD Może jeszcze typa do więzienia wsadzić, bo z tego co słyszę, to gada jak cwaniaczek, a takie cwaniaczki często przestępstwa popełniają, więc śmiało można go oskarżyć o cokolwiek.
@Aquamen: może być taka historia, że ziomek co ukradł to taki większy patus co nie ma hajsu, a on miał tylko 3 złote, a z tego nie będzie 2 browarów, więc zrobili tak, że kolega zawali, a on zapłaci.
@Aquamen: twoja teoria potwierdzona przez odpowiedź na komentarz na YT, który obraża autora xD
Normalny to ty nie jesteś.
Ja #!$%@?, odmawiać człowiekowi racji i popierać bezprawne zatrzymanie bo wam się nie podoba jak autor się wysławia.
Tutaj sami programiści 15k, ekonomiści, lekarze i, jak się okazuje, kulturalny kwiat Polski.
@Aroneu: Jestem zwykłym pracownikiem 4k i znam taki element bo widuję go na codzień.Takie teksy da się usłyszeć tylko od takich ludzi.Miej #!$%@? a będzie Ci dane, #!$%@?ć,twoja stara.Klasyki.
@Aquamen:

mam ograniczone zaufanie do ludzi mówiących "psy" na policjantów


przecież to są psy xD już wielokrotnie w tym roku udowadnialni że są #!$%@? warci, np. #!$%@?ąc ludziom 10k mandaty za chodzenie na spacer w marcu czy tam kwietniu(bezprawnie, co sądy potem orzekały), albo pałowaniem spokojnych demonstrantów. Powtarzam polska policja to #!$%@? P S Y bez honoru i godności człowieka.

@Nikczemny_Pomidor:

jak widzę że do policji ktoś zwraca się psy,
@ExitMan: słuchaj nawet mnie nie przekonałeś że to nie był twój kolega. Mi to wygląda na to że ty zrobiłeś zasłonę i jednego browara kupiłeś a kumpel resztę dokradł aby było co chlać. Kompletnie nie umiałeś się wytłumaczyć. Ja jak bym był postawiony w takiej sytuacji i to nie byłby mój kolega to powiedział bym wprost jaki kolega to jest obcy facet kompletnie nie znany mi. I mało tego widząc to