Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy przy wypłacie każdy pracownik otrzymuje ode mnie taki kwit. Jest podana jego kwota, którą dostał na konto i reszta jego kwoty, którą zabiera (rucha go) państwo.
Robię to tylko po to aby nie narzekali, że #!$%@?ą po 12 godzin za #!$%@? nie pieniądz. Od momentu kiedy dostają takie kwity tak nie mam już co miesięcznego gdakania, że mało. Otwórz firmę i sam zacznij zarabiać.
#!$%@? zwykłe krawężniki myślą, że prywaciarz jak jeździ nową X3 to zarabia miliony. Niestety, nie tylko ja ich rucham. Chciałem kupić X4 ale nie stać mnie na raty leasingu.

#firma #wlasnafirma #pieniadze
Zarzutkkake - Od kilku miesięcy przy wypłacie każdy pracownik otrzymuje ode mnie taki...

źródło: comment_1605549232jDeu4X4ysE7pwkqokV6fqM.jpg

Pobierz
  • 201
  • Odpowiedz
prywaciarz jak jeździ nową X3 to zarabia miliony


@Zarzutkkake: to jest stwierdzenie które mnie rozbraja zawsze xD
Nikt nie weźmie pod uwagę że firma która nie generuje kosztów nie zarabia tylko uuuuu nowy samochód ma, pewnie ukradł
  • Odpowiedz
No właśnie ja też nie ogarniam o co Ty opa męczysz. Gdzieś Ci coś szumi, ale nie wiesz za bardzo gdzie. pracownika.


@Kollo: No WTF. Ludzie, serio? Na prawdę nie widzicie związku między pensją pracownika a mniejszym podatkiem do zapłacenia?

Jego koszt jednego pracownika.


Bo ten koszt jest fałszywy. Skoro państwo mu oddaje część pieniędzy za tego pracownika, to powinien je wliczyć. Czy to jest serio takie skomplikowane?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zarzutkkake: jeszcze im dopisz jak to wygląda po zwrotach podatku, bo z tego co pamiętam to 80 procent zdrowotnego dostajesz spowrotem. Ciekawi mnie jak to się bilansuje na koniec
  • Odpowiedz
Od kilku miesięcy przy wypłacie każdy pracownik otrzymuje ode mnie taki kwit.


@Zarzutkkake: Widzę, że kozak z Ciebie, dlaczego więc nie dołączasz też wydruku ze swojego konta, przychodu firmy i Twojego przychodu netto.
Po chu# im te wszystkie informacje o podatkach?
  • Odpowiedz
@Patuptap: właśnie miałem o to pytać xd Pięknie wyliczone, ale zapomniał, że przecież nie zapłaci całej kowty, bo odejmie sobie ją od podatku. Nic dziwnego, że w tym kraju jest jak jest, gdy ludzie nie wiedzą, że takie rzeczy się robi xd Sporo ludków też nie wie, że ich składki pomniejszają podatek dochodowy i widzą tylko kwotę wolną od podatku. Dla nich chyba jest za ciężkie policzenie, że jak zapłacił
  • Odpowiedz