Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy przy wypłacie każdy pracownik otrzymuje ode mnie taki kwit. Jest podana jego kwota, którą dostał na konto i reszta jego kwoty, którą zabiera (rucha go) państwo.
Robię to tylko po to aby nie narzekali, że #!$%@?ą po 12 godzin za #!$%@? nie pieniądz. Od momentu kiedy dostają takie kwity tak nie mam już co miesięcznego gdakania, że mało. Otwórz firmę i sam zacznij zarabiać.
#!$%@? zwykłe krawężniki myślą, że prywaciarz jak jeździ nową X3 to zarabia miliony. Niestety, nie tylko ja ich rucham. Chciałem kupić X4 ale nie stać mnie na raty leasingu.

#firma #wlasnafirma #pieniadze
Zarzutkkake - Od kilku miesięcy przy wypłacie każdy pracownik otrzymuje ode mnie taki...

źródło: comment_1605549232jDeu4X4ysE7pwkqokV6fqM.jpg

Pobierz
  • 201
@Zarzutkkake: Fajnie ze postanowiles zrobic cos co w normalnych firmach jest norma-szkoda ze dopiero teraz (Twoj lvl janusza spadl o 3). Takie "cudo" roznie sie nazywa:
-pasek z wyplaty
-odcinek z wyplaty
-itp
I sa na nim informacje o tym jakie kosztach i skladkach.

Oczywiscie zapewniasz pracownikom pranie odziezy roboczej? (nawet nie mysle ze nie zapewniasz takowej jesli jet wymagana) Bo nie widze tam pozycji "Ekwiwalent za pranie odziezy". No chyba
akurat z odzieżą dogadaliśmy się, że każdy pierze we własnym zakresie i mają po prostu o 100zł wyższą wypłatę.


@Zarzutkkake: Przy mniejszych firmach to najlepsze rozwiazanie-molochy moga miec wlasne pralnie albo negocjowac z pralniami ceny. Skoro za pranie dajesz 100 to powinienes to uwzglednic w rozpisce a bedziesz "kochany" przez pracownikow :P (normalnie to jest 20 z hakiem :P)