Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy przy wypłacie każdy pracownik otrzymuje ode mnie taki kwit. Jest podana jego kwota, którą dostał na konto i reszta jego kwoty, którą zabiera (rucha go) państwo.
Robię to tylko po to aby nie narzekali, że z----------ą po 12 godzin za c--j nie pieniądz. Od momentu kiedy dostają takie kwity tak nie mam już co miesięcznego gdakania, że mało. Otwórz firmę i sam zacznij zarabiać.
K---a zwykłe krawężniki myślą, że prywaciarz jak jeździ nową X3 to zarabia miliony. Niestety, nie tylko ja ich rucham. Chciałem kupić X4 ale nie stać mnie na raty leasingu.

#firma #wlasnafirma #pieniadze
Zarzutkkake - Od kilku miesięcy przy wypłacie każdy pracownik otrzymuje ode mnie taki...

źródło: comment_1605549232jDeu4X4ysE7pwkqokV6fqM.jpg

Pobierz
  • 201
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dlolb: Widać, że g---o wiesz o leasingu a co dopiero o zarobkach. Nawet przy 10k netto nikt nie bierze auta w leasing za 2,5k miesięcznie.
Taki leasing staje się opłacalny dopiero przy zarobkach w okolicach 17~19k netto.
Znaczy spotkasz kretynów którzy wezmą taki wóz w kredyt na 10lat przy zarobkach 6k netto co z tego? Da się ale jest to finansowy strzał w głowe.
Pierwszy lepszy księgowy ci to wytłumaczy.
  • Odpowiedz
piszesz z sensem ale

Spójrz na nick OPa

I zluzuj, tłumaczysz podatki trollowi xd


@Bellissimo: Ale to tłumaczy nie tylko jemu, ale też wszystkim, którzy na tą zarzutkę dali się nabrać, w tym temu ćwierć inieegtnwoitli libertarianinowi @svr_, którzy akurat naprawdę dali się nabrać na to, że OP pisze to wszystko naprawdę.

Moim zdaniem @Patuptap powinien z tego zrobić osobny wpis, ale tbh komu by się chciało,
  • Odpowiedz
@bllack: Przeczytaj resztę komentarzy, OP to troll, Patuptap go całkowicie wyjaśnił. Wydrukował sobie jakiś randomowy świstek papieru i nie ma pojęcia nawet o czym pisze. Nie zdziwiłbym się jakby pomysł na ten wpis wziął z jakiegoś demotywatora.
  • Odpowiedz
@Patuptap: Masz racje jednak nie zmienia to faktu, że pracodawcę kosztuje on ciągle prawie 5,8k, a pracownik traci z widzenia prawie 40% swojej pensji już na dzień dobry na rzecz państwa (tutaj 3k), a każda podwyżka wynagrodzenia o złotówkę kosztuje pracodawcę 81 groszy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Zarzutkkake przecież to pasek/odcinek wypłaty xD w każdej robocie której robiłem dostawaliśmy, nawet moja jak robiła praktyki też dostawała a ty się chwalisz że wprowadziłeś kwitki :D i trochę mało informacji zawartych.
  • Odpowiedz
@Arean9: taki post moze miec przyklask tylko u dzieciakow, ktore nigdy nie pracowaly i wiecznie zyja mitem panstwa wyzyskujacego pracodawcow, nadmiernej fiskalizacji i dobrodusznego pracodawcy, ktory by zaplacil wiecej ale nie ma z czego... kazdy etatowiec wie, jakie skladki odprowadza. Kazdy etatowiec wie, ze za 9% swojej pensji moglby rodzinie co najwyzej zapewnic rwanie zebow przez kowala a nie opieke zdrowotna. Nie mowiac juz o szkolnictwie, 500+ czy innych swiadczeniach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dlolb: Widać, że g---o wiesz o leasingu a co dopiero o zarobkach. Nawet przy 10k netto nikt nie bierze auta w leasing za 2,5k miesięcznie.

Taki leasing staje się opłacalny dopiero przy zarobkach w okolicach 17~19k netto.

Znaczy spotkasz kretynów którzy wezmą taki wóz w kredyt na 10lat przy zarobkach 6k netto co z tego? Da się ale jest to finansowy strzał w głowe.

Pierwszy lepszy księgowy ci to wytłumaczy.
  • Odpowiedz