Wpis z mikrobloga

ale trasę dojazdu do mojego domu to już #!$%@?. Ciągnie dookoła wioski, jak można pojechać po prostej asfaltową drogą ¯\(ツ)/¯


@KolczyQ: W takim przypadku jedź z zadaną nawigacją swoją trasą. Z czasem algorytmy ogarną że coś nie gra i może zmienią planowanie trasy pod twoją chatę.

W mieście to szybciej działa jak wielu użytkowników jeździ z nawigacjami. Na wiosce nie bardzo wiem jak sprawnie to działa, ale z mojego doświadczenia (w
@CzasNaPoznan: zgłoszenia w zależności od stażu i historii edycji albo wchodziło prawie automatyczne, albo trafiało do weryfikacji przez "lokalnych przewodników". ja np. z niezłym stażem i osiągnietym poziomem 7 nadal po edycji mam informacje, że "zostanie przejrzana edycja". zazwyczaj nie dłużej jak po dobie edycja wchodzi.
Pobierz mateopoznan - @CzasNaPoznan: zgłoszenia w zależności od stażu i historii edycji albo ...
źródło: comment_1605438971jljxBDJxpPBoozQJgyNYAG.jpg
Słyszałem kiedyś, że cały team map google od aktualności danych to kilka osób (na cały świat). Więc głównie kminią jak to zrobić żeby nie weryfikować nic, tylko albo algorytmy albo ludzie
@sirpingus: Od 5 lat próbuję nauczyć, zgłaszać, jeździć dobrą trasą - google, że w zimie jedna z dróg w mojej okolicy jest nieprzejezdna, a kurierów i tak tamtędy ciągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)