Wpis z mikrobloga

@MirkoLord Akurat kurierzy mogą używać AutoMapy zamiast mam Google, gdyż AutoMapa zazwyczaj ma lepsze dane adresowe naniesione na mapy i jednak jest bardziej "manualnie" utrzymywana.

Nie raz mapy Google wyprowadzają w pola na wioskach zwłaszcza jeżeli podaje się adres lub od złej strony prowadzi na posesje (wjazd od nieprawidłowej strony).

Mnie się zdarzały błędne lokalizację adresów w Swarzędzu (a to nie jakaś wiocha), także tego.
  • Odpowiedz
@PanKracy582: @CzasNaPoznan: ostatnio przez przycisk "zaproponuj zmiany" zmieniałem godziny otwarcia w sklepie, w którym pracuję. I do sklepu zadzwonił telefon od osoby odpowiedzialnej za Google Maps z pytaniem o potwierdzenie tych godzin. I wtedy po potwierdzeniu zmiany pojawiły się. Więc to nie jest do końca tak, że z automatu leci.
  • Odpowiedz
ale trasę dojazdu do mojego domu to już nichuja. Ciągnie dookoła wioski, jak można pojechać po prostej asfaltową drogą ¯\(ツ)/¯


@KolczyQ: w sumie spoko, przynajmniej obcy Ci po wiosce nie jeżdżą, gorzej jak zapraszasz znajomych, ale to też pewnie rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz