Wpis z mikrobloga

@comamtuwpisac: Kurde akurat w Katowicach żadna nie wpisała przytulania w usługi, ale to raczej powinno się zawierać w GFE. Tylko niektóre GFE mają tylko w nazwie więc trzeba uważać. Można podzwonić i popytać czy możliwe jest dłuższe przytulanie i pogadanie.
Ogólnie to nie tak rzadko prostytutki są po psychologii więc spoko by na taką trafić.
@dolarinho1989: Psycholożka raczej na to nie pójdzie, taka relacja to prosta droga do tego żeby klient się zauroczył, a nawet zakochał. Chociaż pewnie trafią się takie, które nie słuchały na zajęciach, a mimo to jakoś zdały i wyczują dobry hajs XD
@comamtuwpisac: @comamtuwpisac: to nie są odpowiednie osoby. Masz głębszy problem skoro tego potrzebujeszu. Oczywiście nie jest to wykluczone bo idąc do divy nie będziesz jej jechał całą godzinę. Przed i po akcji jest czas na rozmowę i to czego oczekujesz czyli przytulanki. Znam w Wawie kilka dziewczyn z którymi w czasie spotkania można fajnie pogadać o życiu, napić się kawy ale nie w czasie całego spotkania
@myszojelen: Właśnie nie pamiętam dokładnie bo zgubiłem kartkę, "No more mr nice guy", Curwen, Palmer, Ruddel, Poznawczo- behawioralna terapia krótkoterminowa. Ale była jeszcze jedna o psychoterapii najnowsza i najlepsza i tej nie pamiętam. Nie żeby mi te książki jakoś pomogły, ale ja mam głębsze problemy niż tylko z kobietami.