Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HarryPothed

HarryPothed

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 869
  • Znaleziska 20
  • Mikroblog 849
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
cr_7
cr_7
2 godz. temu
  • 1
#gielda
Zaor zapakowany trafnie w longi BTC a wykop zazdrosny.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 1 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 2
@ja_tu_tylko_na_moment: ten to k---a zawsze pod prad w hossie shortuje w bessie longuje
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
06.06.2026, 11:03:59
  • 2
#gielda jestem zesrany przed poniedziałkiem
Te spadki są w odwrocie, nie musimy sie ich bac
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 06.06.2026, 11:27:31 via Wykop
  • 0
@DoktorMorela: do ipo tych wszystkich firemek ejaj to c---a się wydarzy
  • Odpowiedz
perpetz
perpetz
04.06.2026, 12:03:57
  • 0
A Microsoft zawsze na opak i rośnie
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 04.06.2026, 12:31:48 via Wykop
  • 1
@perpetz: okniorz hedge na spadki xD
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
30.05.2026, 15:03:08
  • 5
Ostatnie 3 miesiące na sp500, heatmapa - przecież to jest chore. Aż żałuję, że cokolwiek wrzucałem na gpw na którym jestem tylko w plecy (pozdrawiam Dino) albo na boczniakach. Jakby nie ameryczka to byłob słabo u mnie.

Ale zmierzając do poważnych tematów - jak widzicie trendy na kolejny kwartał? Bo mam wrażenie, że teraz jest jazda bez hamulców i nikt nawet nie myśli o spadkach na wszystkim związanym z AI. Wszystkie bootlenecki
Herm1t - Ostatnie 3 miesiące na sp500, heatmapa - przecież to jest chore. Aż żałuję, ...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 30.05.2026, 15:05:48 via Wykop
  • 0
@Herm1t: srajtaśma i ryż
  • Odpowiedz
bar125
bar125
28.05.2026, 18:35:56
  • 4
Cieszmy się ze wzrostów na okniarzu, bo tak szybko odchodzą
426,64 USD +13,97 ↑ (+3,39%) dzisiaj
#gielda
bar125 - Cieszmy się ze wzrostów na okniarzu, bo tak szybko odchodzą 
426,64 USD +13,...

źródło: asyg38

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 28.05.2026, 18:37:54 via Wykop
  • 1
@bar125: fajnie jakby już wyszedł z tej konsolki
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
28.05.2026, 17:22:29
  • 8
Ponownie naganiam, to pionowo do góry leci

#gielda
Herm1t - Ponownie naganiam, to pionowo do góry leci

#gielda

źródło: 1000046102

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 28.05.2026, 17:54:04 via Wykop
  • 2
@Herm1t: qtas quantum
  • Odpowiedz
a.....u
a.....u
konto usunięte 27.05.2026, 00:41:20
  • 10
#gielda kupuj obligacje 100 letnie austriackie i longuj ropę na cfd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 27.05.2026, 01:05:15 via Wykop
  • 2
@ajonku: longuje rope bo luki sie domykają
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
26.05.2026, 19:42:13
  • 12
Wcale nie jest mi źle z tym, że zostałem na peronie (mowa o wielu pociągach)

#gielda
niedorzecznybubr - Wcale nie jest mi źle z tym, że zostałem na peronie (mowa o wielu ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 26.05.2026, 19:43:41 via Wykop
  • 1
@niedorzecznybubr: ja patrze z okna na półprzewodniki heheh
  • Odpowiedz
thisguy1
thisguy1
21.05.2026, 13:41:36
  • 5
#gielda a mówiłem. MSFT + zielony kolor? To się nie łączy, komu to potrzebne
thisguy1 - #gielda a mówiłem. MSFT + zielony kolor? To się nie łączy, komu to potrzeb...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 21.05.2026, 13:42:29 via Wykop
  • 2
@thisguy1: tzw. kiblorz
  • Odpowiedz
HarryPothed
HarryPothed 21.05.2026, 13:40:16
  • 0
o k---a jaki kibel na oknie #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 21.05.2026, 13:10:08
  • 3
okniorzyku przejeb sie przez 435 #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 19.05.2026, 12:11:16
  • 0
okniorzyk chyba sie zbiera na 480 gap #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 15.05.2026, 14:54:44
  • 5
mmm okniorzyk #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321
15.05.2026, 15:22:37 via Wypiek
  • 0
@Strzalka a jaki inny?
  • Odpowiedz
Strzalka
Strzalka
15.05.2026, 19:59:52 via Wykop
  • 0
@mk321: nie po prostu tak myslalem ze to ms ale cos mi pasowalo do orakla xD
  • Odpowiedz
HarryPothed
HarryPothed 14.05.2026, 10:30:43
  • 1
okniorz wygląda obiecująco #gielda
HarryPothed - okniorz wygląda obiecująco #gielda

źródło: MSFT_2026-05-14_12-30-02_d85a3

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed
Autor
14.05.2026, 10:54:49 via Wykop
  • 1
@jacas: chodzi o 200 weekly sma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
08.05.2026, 14:44:37
  • 1
Mam 2k, nagoncie na jakiegoś śmieciucha, bo CDP zaraz spadnie poniżej 250 to szkoda kupować #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 08.05.2026, 15:01:41 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: intel
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
14.04.2023, 20:45:12
  • 0
Jakiego topical finasterydu 0,025 używacie? Da sie cos takiego kupic do 50zł za minimum 50ml?
Polecacie zamiast łykania tabletek?

PS; Na razie chce sie zorientować, ale i tak tego nie wezme, bo chce to robic pod kontrolą jaiegos lekarza, a z tym zejdzie pewnie ze 2-3 miesiace liczac czekanie w kolejce na pierwszą wizyte, badania krwi i ponową rejestracje u dermatologa, dlatego jesli jest jakakolwiek wcierka ktora moze coś podzialać, to polećcie.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 04.05.2026, 13:49:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
fristajl
fristajl
fristajl
23.04.2026, 08:06:51
  • 24
Wpłacenie prawie 6 lat temu pierwszych pieniędzy na konto maklerskie to mój największy życiowy sukces. Absolutny game changer.
#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 23.04.2026, 08:15:51 via Wykop
  • 1
@fristajl: na crashu covidowym sie załadowałeś?
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes
19.04.2026, 00:21:22
  • 3
Dlaczego na XTB się mówi szczur? W sumie ciekawi mnie geneza tej ksywki.

#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarryPothed
HarryPothed 19.04.2026, 01:04:54 via Wykop
  • 2
@Kamenes: na zoomie zaora ktoś wymyślił
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Harry Pothed

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking