Wpis z mikrobloga

Zawsze mam wielkiego mindfucka jak widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczynki około 20- czy 25-letnie, które zabiegając o poparcie konfederackich spermiarzy starają się stosować tak mocną antykobiecą retorykę, jak się tylko da. Chyba że serio uwierzyły w słowa Korwina i innych konfederackich dzbanów i „znają swoje miejsce w szeregu”.

No bo #!$%@?, co to znaczy „antyfeministka”? Jak ktokolwiek, kto nie jest psychicznie chory może być temu przeciw? Chyba że chodzi o jakieś skrajne odłamy, ale prawie wszystko co jest skrajne, to złe. W każdym razie niesamowite dzbaństwo...

Albo te kobiety Konfederatki (+ skrajny PiS), które atakowały protestujące kobiety. No to jest też coś, czego nigdy nie zrozumiem. Przecież same nie muszą dokonywać aborcji, więc po co kogokolwiek w taki sposób brutalnie zmuszać? Już pomijam aspekty racjonalne, takie jak zagranica i to, że i tak większości kobiet (poza najbiedniejszymi) to nie dotknie.

Nie wiem, dla mnie te kobiety głosujące na Konfederację czy PiS mają coś nie tak z głową. A jak jest kobieta świadomie głosująca na Konfederację, znając ich program i wypowiedzi polityków, to prawdopodobieństwo na to, że ma nierówno pod sufitem to 99,9%.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #aborcja #protest #feminizm #polityka
r.....6 - Zawsze mam wielkiego mindfucka jak widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczy...

źródło: comment_1605342561ZuKCi7NDnoMgUewv6e21ry.jpg

Pobierz
  • 135
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fegwegw: przecież są różne statystyki... na przykład zarobki osób na tych samych stanowiskach itd... naprawdę musicie być takimi ignorantami? Ja też nie jestem jakimś specjalistą i na pierwszy rzut oka nie widzę jakichś wielkich nierówności, ale warto się wgłębić w temat i np. jak masz np. informację, że kobiety zarabiają średnio o 100 czy 200zł mniej od mężczyzn będąc na tych samych stanowiskach, to powinna się zapalić co najmniej pomarańczowa lampka.
@fegwegw: tutaj istotnie masz rację, jeśli chodzi o wiek emerytalny. I dramatycznie nie masz racji, jeśli chodzi o limit ciężaru. Jeśli chodzi o urlopy wychowawcze, to raczej także nie masz racji. W tych dwóch ostatnich sprawach to kwestia biologiczna.

A jeśli chodzi o wiek emerytalny, to jak Tusk wyrównał go, to podniósł się krzyk, także wśród idiotów mężczyzn. Ale podkreślam - tutaj akurat masz zdecydowanie rację. W krajach UE ten wiek
Wbrew pozorom bycie „antyfeministka” jest wygodne dla niektórych kobiet. Nie musisz się martwić o wikt i opierunek, cała odpowiedzialność za rodzine zwalasz na faceta etc. Facet tez się cieszy bo może grać role hehe alfy ¯_(ツ)_/¯ Oczywiście na wykopie narracja jest taka ze feministka to tylko od skakania po #!$%@?, ale prawda jest taka, ze feminizm jest dobry również dla mężczyzn. Odciąża ich w dbaniu o aspekt finansowy, nie piętnuje okazywania słabości,
@rorf46: myślę że to nie jest aż tak dziwne, kobiety są inne od mężczyzn, mniej chętnie podejmują ryzyko, rywalizację, mają instynkt macierzyński i szukają stabilizacji (oczywiście patrząc statystycznie) przez co sprawdzają się lepiej w innych sferach życia. Nie ma nic złego w tym że kobieta jest zniesmaczona tym że inne kobiety chcą wymusić na społeczeństwie dodatkowe przywileje (co niestety się udaje)