Wpis z mikrobloga

Zawsze mam wielkiego mindfucka jak widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczynki około 20- czy 25-letnie, które zabiegając o poparcie konfederackich spermiarzy starają się stosować tak mocną antykobiecą retorykę, jak się tylko da. Chyba że serio uwierzyły w słowa Korwina i innych konfederackich dzbanów i „znają swoje miejsce w szeregu”.

No bo #!$%@?, co to znaczy „antyfeministka”? Jak ktokolwiek, kto nie jest psychicznie chory może być temu przeciw? Chyba że chodzi o jakieś skrajne odłamy, ale prawie wszystko co jest skrajne, to złe. W każdym razie niesamowite dzbaństwo...

Albo te kobiety Konfederatki (+ skrajny PiS), które atakowały protestujące kobiety. No to jest też coś, czego nigdy nie zrozumiem. Przecież same nie muszą dokonywać aborcji, więc po co kogokolwiek w taki sposób brutalnie zmuszać? Już pomijam aspekty racjonalne, takie jak zagranica i to, że i tak większości kobiet (poza najbiedniejszymi) to nie dotknie.

Nie wiem, dla mnie te kobiety głosujące na Konfederację czy PiS mają coś nie tak z głową. A jak jest kobieta świadomie głosująca na Konfederację, znając ich program i wypowiedzi polityków, to prawdopodobieństwo na to, że ma nierówno pod sufitem to 99,9%.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #aborcja #protest #feminizm #polityka
r.....6 - Zawsze mam wielkiego mindfucka jak widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczy...

źródło: comment_1605342561ZuKCi7NDnoMgUewv6e21ry.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
wystraczy minuta i już wiadomo, że dalej nie ma po co oglądać.


@svr_: pamiętam, że widziałem fragment jakiegoś wideo z tą kobietą, stąd właśnie moje zdanie na jej temat.
  • Odpowiedz
@szalony_kazachstan: To chyba wyidealizowany obraz feminizmu. Żadnego z tych dobrodziejstw nigdy nie doświadczyłem, za to przez cała ścieżkę edukacyjną i w środowisku pacy obserwuję ułatwienia dla kobiet i podwójne standardy. O moje prawa walczą ruchy maskulinistyczne, które feministki aktywnie zwalczają.
  • Odpowiedz
@rorf46: no ja ten typ kobiety odbieram zawsze jako utrzymanki - one nie chcą dbać o siebie, one chcą, żeby im facet dostarczał wszystkiego, więc z takim nastawieniem im to pasuje. Facet ma być sponsorem.
  • Odpowiedz
@strike_lucky: z całego opisu. Typ roszczeniowej blachary, której wszyscy mają dawać, a ona będzie kupować sobie nowe króliczki i balować. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już w ogóle samo to zestawienie swoich poglądów politycznych z jakimiś słodkimi pluszakami jest nieco zabawne i infantylne.
  • Odpowiedz
@rorf46: feminizm to przeciez to samo co szowinizm meski, tylko w zenskiej formie.
Feministki nie chca, zeby kobiety i mezczyzni mieli rowne prawa (ma przyklad rowne szanse, rowny wiek emerytalny), ale zeby dostawaly specjalne traktowanie, latwiejsze awanse, wieksze pensje za mniej pracy i krotszy wiek emerytalny.
Feministki to szowinistki kobiece i jest to ruch toksyczny, ktory w ogole nie powinien miec miejsca, bo prawo powinno byc rowne i identyczne, niewazne
  • Odpowiedz
ale warto się wgłębić w temat i np. jak masz np. informację, że kobiety zarabiają średnio o 100 czy 200zł mniej od mężczyzn będąc na tych samych stanowiskach, to powinna się zapalić co najmniej pomarańczowa lampka.


@rorf46: Ludzie atrakcyjni fizycznie, np wysocy mężczyźni statystycznie również zarabiają lepiej i łatwiej im nie tylko o pracę, ale jesteśmy im bardziej skłonni do pomocy gdy o nią poproszą niż osobom mniej atrakcyjnym. Dlaczego
  • Odpowiedz