Wpis z mikrobloga

Zawsze mam wielkiego mindfucka jak widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczynki około 20- czy 25-letnie, które zabiegając o poparcie konfederackich spermiarzy starają się stosować tak mocną antykobiecą retorykę, jak się tylko da. Chyba że serio uwierzyły w słowa Korwina i innych konfederackich dzbanów i „znają swoje miejsce w szeregu”.

No bo #!$%@?, co to znaczy „antyfeministka”? Jak ktokolwiek, kto nie jest psychicznie chory może być temu przeciw? Chyba że chodzi o jakieś skrajne odłamy, ale prawie wszystko co jest skrajne, to złe. W każdym razie niesamowite dzbaństwo...

Albo te kobiety Konfederatki (+ skrajny PiS), które atakowały protestujące kobiety. No to jest też coś, czego nigdy nie zrozumiem. Przecież same nie muszą dokonywać aborcji, więc po co kogokolwiek w taki sposób brutalnie zmuszać? Już pomijam aspekty racjonalne, takie jak zagranica i to, że i tak większości kobiet (poza najbiedniejszymi) to nie dotknie.

Nie wiem, dla mnie te kobiety głosujące na Konfederację czy PiS mają coś nie tak z głową. A jak jest kobieta świadomie głosująca na Konfederację, znając ich program i wypowiedzi polityków, to prawdopodobieństwo na to, że ma nierówno pod sufitem to 99,9%.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #aborcja #protest #feminizm #polityka
r.....6 - Zawsze mam wielkiego mindfucka jak widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczy...

źródło: comment_1605342561ZuKCi7NDnoMgUewv6e21ry.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
piszę ogólnie. Wiek emerytalny i urlopy wychowawcze aplikują się nie tylko do prac fizycznych.


@fegwegw: no to przecież w kwestii wieku emerytalnego przyznałem ci rację. Trzeba go wyrównać. Ale jest mnóstwo innych kwestii też.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rorf46: Zawsze to okazja by zaistnieć, zwykły oportunizm bo prawica to über-spermiarze. Może złapie jakiegoś na obrączkę jak Korwina, może jak Zajączkowska będzie prowadzić kanał u futerkowego przyjaciela Bosaka czy ta Marysia co Tuska wyzywała pójdzie do Trwamu.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rorf46 Mówisz o ignorancji a nierówność płacową na tym samym stanowisku tłumaczysz jedynie kwestią płci. Prawda jest taka że mężczyźni częściej zmieniają prace. Ktoś kto siedzi w firmie 5 lat będzie miał mniejsza szanse na wyższą pensje niż nowo zatrudniony na tym samym stanowisku. Mężczyźni bardziej agresywnie negocjują wynagrodzenie itp. Nie spłycaj problemu tylko dlatego że pasuje wtedy do twojego światopoglądu
  • Odpowiedz
dobra czemu strongmenka 120kg wagi i na klate przyjmujaca 200kg ma podnoscic mniejszy ciezar od chlopaka 35kg z anorkesja w pracy na magazynie XD Odpowiedz mi na to pytanie


@RaiderSPURS: bo kobiety są słabsze od mężczyzn, i jakieś skrajne przypadki tego nie zmieniają. Jest to kwestia biologiczna, nie neguję tego, natomiast nie rozumiem, dlaczego nie miałoby to mieć wpływu na wysokość zarobków.
  • Odpowiedz
@rorf46: A jak ktos ma 50 lat i placi skladki na emeryture, ktora ma dostac w wieku lat 65 i mu mowimy, ze zmieniamy zasady i dostanie pozniej to rozumiem, ze to jest sprawiedliwe?
Niesprawiedliwe jest to, ze kobieta czy mezczyzna dostaje na rynku 200 zl mniej, ale podnoszenie wieku emerytalnego jest sprawiedliwe?
  • Odpowiedz
@rorf46: nie ma czegoś takiego jak "zmowa" przedsiębiorców żeby wykorzystywać kobiety i płacić im mniej. Każdego weryfikuje rynek, w pracy ideologia jest na drugim planie przede wszystkim szef patrzy jak bardzo jesteś pomocny i na ile ta pomoc przekłada się na finanse firmy. Jeśli kobiety zarabiają mniej to znaczy że rynek je tak ocenia i na tyle zasługują. Kobieta w pracy to często problem dla pracodawcy może nagle zniknąć na
  • Odpowiedz
jak ktos pracuje fizycznie, czyli zarabia swoimi miesniami to z jakiej racji ma miec wiecej pieniedzy wykonujac mniej pracy?


@zaloz_konto23: PRZECIEŻ WŁAŚNIE O TYM PISZĘ - nie rozumiem, dlaczego ludzie uważają, że to nie powinno mieć wpływu na zarobki. Powinno, pracujesz lżej = zarabiasz mniej. I nie jest to ani dyskryminacja, ani żadna nierówność, etc.
  • Odpowiedz
@Molu2008: Dokladnie. Z facetami jest tak samo. Jak przyjdzie kobieta i mezczyzna i ona ma lepsze kwalifikacje to zatrudnie ja, a nie faceta.
To normalne, ze jako przedsiebiorca chce zaplacic jak najniej za jak najlepsza prace, a pracownik chce zarobic jak najwiecej za jak najmniejszy wlozony trud.
  • Odpowiedz
I dramatycznie nie masz racji, jeśli chodzi o limit ciężaru. Jeśli chodzi o urlopy wychowawcze, to raczej także nie masz racji. W tych dwóch ostatnich sprawach to kwestia biologiczna.


@rorf46: Chcialbym wierzyc ze nie trolujesz wiec zapytam.
Co jesli zatrudniam na magazynie (M)ezczyzne i (K)obiete?

Przepisy zabraniaja K przenoszenia czegos o wadze X ale
  • Odpowiedz
@rorf46:
Zrozumienie, że feminizm jako ruch ma dzisiaj setki odłamów to rzecz która przerasta polskiego robaka konfederate. Zlewają wszystkie te odłamy w jeden i plują na wszystkich.
  • Odpowiedz
@RaiderSPURS:
Masz dzisiaj odłamy feministyczne które z doświadczeń w przeszłośc gdzie kobiety były traktowane gorzej będą walczyły również o prawa męzczyzn gdzie te są mniejsze albo o prawa mniejszości które są dyskryminowane dzisiaj.
  • Odpowiedz