Wpis z mikrobloga

Premiera 17:45 w poniedziałek :) - już się kręci kolejny
Dodatkowo czekam na propozycje merytorycznych w głowie mam;

Kontuzja i rehabilitacja
Mój sprzęt na siłownie
Optymalna podaż błonnika w diecie
Dlaczego jestem opuchnięty?
Słodziki - który będzie optymalny? (pod konkretne przypadki np. SIBO)
Suplementacja na redukcji
Suplementacja na masie
Testosteron

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #zdrowie #chudnijzwykopem #dieta #odchudzanie
Kasahara - Premiera 17:45 w poniedziałek :) - już się kręci kolejny
Dodatkowo czekam...
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: wybierz jedną osobę (piszę się na ochotnika ( )) której rozpiszesz trening na sprzęcie, który aktualnie posiada :D. Taka akcja promująca. Potem można zrobić film z efektami np po kwartale.
Bardzo mnie ciekawią tego typu produkcję, a uważam, że jest ich stanowczo za mało na polskim yt.
  • Odpowiedz
@persona_umbra: problem jest tu następujący jak w 99 % projektach - jak ktoś dostaje coś za darmo to to olewa; dużo projektów było np. odchudzania kogoś na YT przez znanych trenerów mniej mniej znanych - i nigdy takowa seria nie dochodziła do końca i takowa osoba rozpływała się po 2-3 odcinkach - wiele razy ludzie tego próbowali i to samo jest jeśli pomagasz znajomym/rodzinie z friko zazwyczaj - przekonałem się X
  • Odpowiedz
Jeżeli możesz to nagraj o 5/3/1 oraz dobieraniu odpowiednich ćwiczeń akcesoryjnych i szukaniu słabych punktów.

to chyba by trzeba było podzielić pod każdy bój oddzielnie te weak linki bo za długo by wyszło - ale pomysł słuszny


@lukaszbsk, @Kasahara: to jest bardzo dobry pomysł, myślę ze wielu osobom mogło by się przydać + bardzo przydatne akcesoria olewane przez większość( face pull, trap 3 raise itp.)
  • Odpowiedz
@Kasahara: a tak poważnie to brakuje mi takiej serii odcinków u jednego twórcy który mówi o wszystkich cyklach pokolei - początek na siłowni, pierwsza masa, redukcja, jakie ma to miedzy soba zależności, czym się różni w kontekście stosunku kalorii, intensywnosci/objetności treningu.

Kiedyś jak chciałem znalezć jakiś film o tym jak zmienić trening z okresu masowego na redukcyjny - czy zmniejszyć objętność, ciężar, czy w ogóle zmienic plan - nie ma takich
  • Odpowiedz
@Kasahara brakuje merytorycznych vlogów o sterydach - o samych środkach, jak i o diecie/treningu na środkach dopingujących. O treningach naturalnie mówi już dużo jutuberów z Grzymskim na czele.
  • Odpowiedz